Atmospheric column 4 Ziekenkas. De voorzitter geeft aan de O.R. een uiteenzetting dat gezien ons hoge ziektepercentage en de pre mieheffing, welke daarvoor noodzakelijk is, èn de financiële toestand van de Ziekenkas, door de Di rectie in overleg met het bestuur van de Zieken kas is besloten de Ziekenkas op te heffen. De verzekering zal per 1 januari 1969 worden uitge voerd door het G.A.K- Een bekendmaking hier over kan op korte termijn tegemoet worden ge zien. 5. Ongevallenverslag 1968. Op een informele bijeenkomst van de O.R. op 31 oktober j.l. werd in het Veiligheidscentrum het ongevallenverslag 1968 met de veiligheidsinspec teur besproken. 6. Reorganisatie. De voorzitter licht de O.R. in omtrent verschillen de mutaties welke plaatsvinden i.v.m. de reorga nisatie binnen ons bedrijf, waarover de bekend makingen inmiddels reeds zijn uitgegaan. Bij de rondvraag werden vele vragen gesteld o-a. over toeslagen beambten, onderstand oud-werk nemers, uitlenen personeel, gelijke regelingen in Rijn-Scheide-verband, loonslip, schade aan auto's De Redactiecommissie wenst alie lezers van ons blad voor het jaar 1969 in werk en gezin het beste toe. door het spuiten op de werf, koffiebonnen en sub sidie daarop, gereedschapgeld timmerlieden, vuilwerkregeling, waarderingssysteem. De voorzitter zegde toe een aantal vragen zo snel mogelijk te laten bezien, terwijl hij t.a.v. an dere vragen te kennen gaf, dat deze door mid del van studiecommissies bezien moeten worden om voor deze problemen in het Rijn-Schelde- verband tot zo gelijk mogelijke regelingen te kun nen komen. Schiedam, 5 december 1968 B. Blommers, Secretaris. Atmospheric column in aanbouw in onze machine fabriek voor Chevron Petroleum Maatschappij N.V. 11

Wilton Fijenoord Nieuws | 1968 | | pagina 13