Officiële mededelingen Betreft: Afdeling Reparatie, Werf Schiedam In verband met de benoeming van de heer W. A. Middendorp tot hoofd van de afdeling Al gemene Werktuigbouw en de overplaatsing van de heer J. H. Blok naar deze afdeling zijn de volgende mutaties van kracht geworden: - ir D. M. Bakker zal de acquisitie in de repara tie behandelen en is daartoe als chef van de af deling Acquisitie aangewezen. Hij zal tevens het hoofd van de afdeling Reparatie, de heer Keet baas, bij diens afwezigheid vervangen. - De heer S. J. Loos blijft als chef van de af deling Rekeningen en Financiën in de afdeling Reparatie daarvoor verantwoordelijk, bijgestaan door de heer P. Roskam als chef van de afde ling Rekeningen. - De heer K. Gomes is verantwoordelijk voor de gehele produktie in de afdeling Reparatie en zal als chef het beheer voeren over alle afdelingen in het Centrale Dokkantoor en alle organisaties, die in de afdeling Reparatie tot de produktie bij dragen. Hij wordt daartoe bijgestaan door de heer H. F. Kleywegt, die hem waarneemt bij diens afwezigheid en normaal het werktuigbouwkundig gedeelte van de produktie in de afdeling Repa ratie leidt. De heer L. van Oppen neemt het scheepsbouwkundig gedeelte waar tijdens even tuele afwezigheid van de heer Gomes, terwijl de heer P. Bekius de heer Kleywegt waarneemt bij diens afwezigheid. - De heer R. van der Kolk zal als chef-bedrijfs leider Werktuigbouw van de afdeling Reparatie het hoofd van de afdeling assisteren bij speci fieke werktuigbouwkundige problemen, zowel in de sfeer van de acquisitie als in de produktie. Hij is daartoe op het Hoofdkantoor gestationeerd. Bovenvermelde funktiewijzigingen zijn reeds in gevoerd en direkt van kracht. o Betreft: Afdeling Reparatie, Werf Rotterdam. In verband met het aanvaarden van de leiding over de afdeling Centrale Planning en Organisatie zal ir R. F. P. Röell met ingang van 1 januari 1969 zijn taak als algemeen bedrijfsleider Werf Rotter dam neerleggen. Vanaf die datum zal de leiding van de werf be rusten bij de heren W. v. d- Ende en J. C. Groen en wel in de volgende functies: algemeen bedrijfsleider - W. v. d. Ende, in het bij zonder belast met algemene zaken en acquisitie; bedrijfsleider productie - J. C. Groen. Beide heren ressorteren onder het hoofd van de afdeling Reparatie de heer H. L. D. Keetbaas. Betr.: Centrale Planning en Organisatie- Om de directie te assisteren bij algemene interne organisatievraagstukken, wordt - met ingang van heden - een afdeling Centrale Planning en Orga nisatie ingesteld, waarvan ir R. F. P. Röell de lei ding heeft. Het is de bedoeling, dat hiermede o.a. de con tacten verstevigd worden tussen de administratie- en productie-afdelingen om mede daardoor het gebruik van de nieuwe computer in het bedrijf zo gunstig mogelijk te ontwikkelen. Tot de taak van deze afdeling zal ook behoren de coördinatie van alle in het bedrijf bestaande planning- en taakstellingsbureaus. De heer Röell zal rechtstreeks onder de Directie ressorteren. o In aansluiting op de bekendmaking van 30 oktober jl. delen wij u mede, dat de heer Middendorp thans de taak van de heer Van Sandick geheel heeft overgenomen. Over de nieuwe organisatie van de afdeling Alge mene Werktuigbouw zullen binnenkort nadere me dedelingen volgen. In het kader van de afwikkeling van een aantal zaken zullen de heren Van Sandick en Draijer tezamen een kamer betrekken op de 1ste étage van het Hoofdkantoor, tel. resp. 3028 en 3077. De heren Middendorp en Blok zijn telefonisch be reikbaar onder de nummers 3711 en 3796. De heer Huizenaar, die inmiddels in VMF-verband een funktie heeft aanvaard, zal nog enige tijd de leiding van het constructiebureau waarnemen en bereikbaar zijn onder tel. 3711. o In het kader van de nieuwe organisatie van de afdeling Algemene Werktuigbouw wordt medege deeld, dat de Werkplaatsen van de Produktie Pijp leidingen, met inbegrip van de Verzinkerij, met ingang van heden zullen ressorteren onder de afdeling Algemene Werktuigbouw. De bedrijfsleider van deze werkplaatsen, de heer D. A. van Woerkom, zal voorlopig rechtstreeks ver antwoordelijk zijn aan de heer W. A. Middendorp. o Vakantieregeling 1969 De schoolvakanties (gewoon lager onderwijs) val len voor Rotterdam, Schiedam en Vlaardingen in dezelfde periode, namelijk van 30 juni t/m 8 augustus 1969. Ouders van kinderen, die een andere onderwijs instelling bezoeken (bijz. lager onderwijs, Mulo, middelbaar onderwijs enz.) wordt aanbevolen de voor hun kinderen geldende vakantieregeling op te vragen. Na overleg met de Ondernemingsraad zal de aan- 12

Wilton Fijenoord Nieuws | 1968 | | pagina 14