door voortreffelijk spel de hoog ste eer behaalde. „Proficiat Kampioen". Ter gelegenheid van deze prijs uitreiking hebben wij met mede werking van het Hoofdbestuur een bustocht gemaakt naar Zee land en Brabant, die door alle deelnemers tot een onvergete lijke dag is gemaakt. In de wedstrijden in de Bedrijfs Biljart Bond hebben wij ook dit maal in de andere deelnemende verenigingen onze meerdere moeten erkennen, maar enkele leden van onze vereniging mochten voor de tweede maal de wisselbeker van V.O-G. in ontvangst nemen, een neder laag tournooi waaraan zeventien verenigingen deelnamen. De jaarlijkse visdag met onze vrienden van de afdeling Hengel sport werd mede door storm en regen een bijzonder slechte vangstdag, waarbij de vissers ons alweer de baas bleven. In de returnwedstrijd bij het bil jarten werd in gezellige sfeer een gelijk spel behaald, een prestatie voor de vissers, waar mee zij ditmaal definitief eige naar werden van de wisselbeker. Uit het bovenstaande mogen we constateren, dat onze vereni ging nog steeds, naast de vele dagelijkse inspanningen, mag bijdragen tot de ontspanning, in onze vereniging dus met de drie ballen op het groene laken. Wij wensen bij de jaarwisseling, Directie, Hoofdbestuur, Zuster verenigingen en onze leden, in gezondheid, veel activiteiten met een prachtig resultaat voor het komende jaar toe, zowel in onze arbeid alsook in onze ontspan ning. AFDELING BRIDGE Als we aan het eind van 1968 het jaar overzien, kunnen we constateren, dat onze vereni ging, wat ledental aangaat, vrij constant is gebleven, maar des ondanks toch nog aan de lage kant is, namelijk: 41. Niettegenstaande dit enigszins kleine aantal is de clubsfeer uit stekend en wij prijzen ons vooral gelukkig met de goede leden binding. We hebben het afgelopen jaar weer verschillende gewone com petities gespeeld met de daar aan verbonden gebruikelijke pro moties en degradaties. Ook komt de gebruikelijke „Paas-drive" weer op ons ,,oude jaarlijstje" voor. Iedere deelnemer ging uiteraard weer met eieren naar huis. Op het programma staat nog de „Kerst-drive" met prijzen naar keuze in de volgorde van de door de leden behaalde resulta ten. Wij hopen, dat er zich nog een aantal WF-ers zal melden om eens kennis te maken met onze clubavonden, die op woens dagen te 20 uur plaatsvinden. Het nieuwe jaar zien wij met ver trouwen tegemoet en eindigen met de beste wensen aan de di rectie, het hoofdbestuur en alle afdelingsbesturen voor het 1969. Het Bestuur. AFDELING FOTOGRAFIE Nu het eerste halve seizoen er op zit, is het voor het nieuwe be stuur tijd voor een korte terug- Foto's genomen tijdens de portretavond van de afdeling Fotografie. 25

Wilton Fijenoord Nieuws | 1968 | | pagina 27