pen. Wij veronderstelden, dal men een veiling bezoekt om aan kopen te doen voor zijn verza meling, maar dit bleek een mis vatting te zijn. Misschien is het voor de toekomst beter om vei lingen te organiseren, waarop schriftelijke biedingen kunnen worden gedaan. Vele verenigin gen zijn hiertoe al overgegaan. De nieuwe uitgiften gaven ook dit jaar niet veel moeilijkheden. Er werd alleen door onze leve ranciers een fout gemaakt en daardoor kwam het, dat verschil lende zegels niet werden gele verd, zoals Indonesia en Enge land. Deze fout zal echter zo spoedig mogelijk door hen wor den hersteld, zodat iedereen de ontbrekende zegels alsnog ont vangt- Wij willen echter bijzonder graag, dat men niet te hooi en te gras nieuwtjesabonnementen opzegt, omdat onze leverancier ook maar eens per drie maan den kan opzeggen bij de impor teur of postadministratie. Vanaf 1 januari 1969 zal dus bij het opzeggen van een abonnement nog 3 maanden al het nieuws moeten worden afgenomen. In de loop van 1969 zijn wij voornemens alle leden een nieuwtjesaanvraagformulier toe te zenden, waarop staat vermeld welke abonnementen men al heeft. De bedoeling is, dat ieder een, die nog meer nieuwtjes wil ontvangen, dit op het formu lier vermeldt en tevens mede deelt of hij voor regelmatige af name van de Nederlandse cata logus genoteerd moet worden en of hij eventuele buitenlandse catalogi in abonnement wil ont vangen. Tevens stellen wij daar in de vraag of men ons wil op geven hoe zijn verzamelgebied ligt, waarmee wij dan bedoelen: Wat is het hoofdverzamelgebied en wat zijn de bijgebieden. Wij rekenen erop, dat iedereen zijn lijst met of zonder aanmerkin gen zal terugsturen. Tot slot wensen wij het Hoofd bestuur, de besturen der overige afdelingen en natuurlijk al onze leden en hun huisgenoten recht prettige Kerstdagen en een ge lukkig 1969 toe. Het Bestuur. AFDELING SCHAKEN Ook dit jaar waren er in ons verenigingsleven geen schok kende gebeurtenissen. In de competitie van de N.R.S.B. eindigden we dit jaar op de vier de plaats, na drie jaar achter elkaar op de tweede plaats ge ëindigd te zijn. Hopelijk is dit een aansporing om dit jaar nog beter ons best te doen. Op 23 december hopen we weer onze jaarlijkse snelschaakwedstrijd te organiseren met voor elke deel nemer een prijsje. Onze clubavond is als vanouds op maandagavond, 8 uur in het clubgebouw werf Schiedam. Iedere schaakliefhebber is van harte welkom. Wij besluiten met de beste wen sen voor 1969 aan Hoofdbestuur, zusterverenigingen en alle schaakliefhebbers in ons bedrijf. Het Bestuur. AFDELING VOETBAL Voetballiefhebbers lezen iedere week uitgebreid over hun sport, maar er wordt in de regel meer geschreven over het „grote Feijenoord" dan over het kleine Wilton-Fijenoord, doch het klei ne beetje, dat over onze vereni ging wordt geschreven, bete kent veel voor een groot aantal van uw collega's. Natuurlijk zijn onze leden be nieuwd naar de prestaties van Ajax en Feijenoord, maar hun eigen club komt toch op de eer ste plaats- Verleden jaar konden wij met veel moeite één junior-elftal op Meeuwen bij nacht, in beeld gevangen door een onzer fotografen. 28

Wilton Fijenoord Nieuws | 1968 | | pagina 30