Valk sen ook van de moderne technologische ontwik kelingen goed op de hoogte moeten zijn. Na de uitreiking van de diploma's heeft de heer Heyting, directeur van de Stichting Bijzondere Cursussen te Alblasserdam, die de cursussen ver zorgde, een analyse gegeven van het examen. Nadat de cursusleider de heer Vinke uit Alblasser dam hartelijk dank gezegd was voor de wijze waarop hij de lessen heeft gebracht, verbleef men nog geruime tijd in de kantine om met de be drijfsleiding en andere gasten te praten over hoe moeilijk het wel geweest was. LIJST VAN GESLAAGDEN Cursus Hydrauliek en Pneumatiek - A De heren: J. B. Beijer J. de Bruin A. J. Etman A. C. L. Fabrie J. T. Groeneveld M. J. de Haay G. Herwich A. de Jong Afdeling: Controle Outillage Werkvoorbereiding Fabr. Techniek Techn. Dienst Controle Fabr. Techniek Fabr. Techniek C. J. Koorneef H. T. Kootstra G. N. Nonnekes B. E. Rietveld D. Schoon J. C. v. d. Velde J. D. Verwey L. Roodnat Ger. tek.kamer Techn. Dienst T.W.A. Werkvoorbereiding Fabr. Techniek T.W.A. Garage Controle Cursus Hydrauliek en Pneumatiek - C De heren: J. van Meggelen J. G. A. Munter C. v. d. Wijngaard C. van Leeuwen J. C. Dudock J. Schilt P. C. IJzerman P. de Vries P. M. van Dommelen Afdeling: Fabr. Techniek Reparatie Outillage Reparatie R.D.M. R.D.M. R.D.M. Gusto Kath. T.S. te Helmond Cursus Eiectronica voor niet-electrotechnici De heren: H. J. van Holst Pellekaan R. v. d. Kolk F. F. Mattern T. L. Heikoop A. Schouten G. M. Vromans Afdeling: Bedrijfsdienst Reparatie Bedrijfsdienst Bedrijfsdienst Bedrijfsdienst Reparatie o De heer J. C. van Loo, werkzaam op de teken kamer NB, en de heer P. A. M. Neger, werkzaam in MF I, hebben dinsdag 17 juni hun diploma 5- jarige M.T.S. in ontvangst mogen nemen. Beiden hebben dit prachtige resultaat behaald door na hun Bedrijfstijd, 5 jaar lang elke avond vlijtig te studeren. Gefeliciteerd heren! 16

Wilton Fijenoord Nieuws | 1969 | | pagina 18