v daardoor het bedrijf in hoge mate gediend. Een bedrijf dat ook in deze tijd moeite heeft om zich staande te houden op de wereldmarkt met de felle concurentie. Wanneer wij dan echter deze vriend schap, deze kameraadschap zien, kunnen wij de toekomst toch gerust onder ogen zien. U hebt dat ook voor de Nederlandse samenleving gedaan en daarom heeft het H.M. de Koningin behaagd U op te nemen in de orde van Oranje Nassau. Een teken, dat de wijze waarop U Uw werk heeft verricht ook buiten het bedrijf in hoge mate op prijs wordt gesteld. Burgemeester Roelfsema gaf weer acte de présence U heeft kunnen doen in dit bedrijf. In één ding staat U allen gelijk, n.l. arbeid van een mens staat niet alleen, maar moet worden voltooid in kameraadschap. Kameraadschap is een onmis bare zaak bij de arbeid. Wij moeten het samen doen. Het is U gelukt met ijver en verantwoorde lijkheidsgevoel Uw werk te doen en dat ieder op de eigen plaats en U hebt een stuk kameraad schap, een stuk vriendschap in dat werk weten te betrekken. Als ik dan vanmorgen de nadruk leg op kame raadschap en vriendschap, dan doe ik dat omdat wij in een bewogen tijd leven, waarin de normen zo sterk aan wijziging onderhevig zijn, ja, het vervagen van alle normen, die tot nu toe zo goed zijn geweest. U, die in 1929 bent begonnen, weet van de trouw aan die normen wat af en U hebt Felicitatie van de heer Wilton Na het uitreiken van de onderscheidingen dankt de heer Van der Vorm de Burgemeester voor zijn woorden en wordt de bijeenkomst met een kopje koffie besloten. Y.D. 8

Wilton Fijenoord Nieuws | 1969 | | pagina 10