RENTEKAART- VERZEKERINGEN IIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIM^ Wij voldoen gaarne aan het verzoek van de heer Ir J. E. Woltjer, het volgende te willen mededelen. De Directie. Nu ik per 1 augustus 1969 een adviseurschap bij Rijn-Schelde N.V. aanvaard en mijn werkzaam heden in het Rotterdamse bedrijfsleven groten deels ga beëindigen, stel ik er hoge prijs op allen te danken met wie ik bij Wilton-Fijenoord N.V. heb mogen samenwerken. Mijn eerste bezoek aan de werf te Schiedam maakte ik als eerstejaars student in 1928. Als ingenieur bij de Holland-Amerika Lijn was ik later vele malen gast. Aan mijn werkzaamheden sinds 1947 in dienst van W.F. bewaar ik vele goede herinneringen. Met mijn beste wensen voor ieder persoonlijk en allen gezamenlijk zakelijk, met vriendelijke groeten, J. E. Woltjer. iiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiHiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiniiiiiiiiiiiiiiiiiiiKiiiiiiiiiiiiiiiimi1'1111 DERDE TERMIJN AFKOOP Het Voorlichtingscentrum Socia le Verzekeringen verzoekt het volgende te willen mededelen: De Vereeniging van Raden van Arbeid vestigt er de aandacht op dat van de twee jaar gele den begonnen afkoopregeling van rentekaartverzekeringen per 1 juli j.l. het derde jaar is inge gaan. Thans zijn voor de afkoop hun ner verzekering aan de beurt degenen, die geboren zijn in de jaren 1909 - 1910 - 1911 - 1912 - 1941 - 1942 of 1943, mits op hun verzekering in totaal voor min der dan 286.— aan rentezegels is geplakt. Aanvragen tot het verkrijgen van de afkoopsom kunnen vanaf he den worden ingediend bij de Raad van Arbeid. De daarvoor bestemde aan vraagformulieren met toelichting zijn verkrijgbaar bij alle postkan toren en Raden van Arbeid. In de afgelopen twee jaren kon den - onder dezelfde voorwaar den - degenen, die in een der jaren 1902 tot en met 1908 en 1944 tot en met 1950 geboren zijn hun afkoopsom aanvragen. Een groot aantal personen uit deze leeftijdsgroepen heeft tot nogtoe geen aanvraag inge diend. Aangeraden wordt dit alsnog te doen. Tenslotte wordt de aandacht er op gevestigd, dat personen die tot andere jaargangen dan de genoemde behoren later aan de beurt komen. RECTIFICATIES In het WF-Nieuws van de maand juni zijn enkele fouten geslopen. In de rubriek in memoriam op pagina 20 zijn ongelukkigerwijze de foto's van de heren D. H. J. Ravestein en M. Schroder ver wisseld. Op pagina 9 staat de onderste foto van de m.t. „Bene dict" spiegelbeeldig afgedrukt. Op pagina 1 staat, dat de over dracht van de „La Hacienda" op 17 juli jl. plaatsvond. Dit dient uiteraard 17 juni jl. te zijn. 4

Wilton Fijenoord Nieuws | 1969 | | pagina 6