Vakantieaanvragen voor Heidebad AFDELING ZWEMMEN Wanneer u zich als lid van bovenge noemde vereniging wilt afschrijven, verzoeken wij u dit schriftelijk te doen en wel voor 1 december 1969, Correspondentie te richten aan: M. J. J. Poort, Noordvestsingel 59, Schiedam. Afd. Financiën- en Administratie. Secretaris PERSONALIA In verband met het bereiken van de pensioengerechtigde leeftijd is op onderstaande data eervol ontslag verleend aan: N. v.d. Spek El. Lasser H. W. Verbeeten Fitter W. S. Weenink Chauffeur J. P. Kazenbroot El. Lasser H. H. G. Hartman Fitter K. Groeneveld Vm. Bankw. 3-10-1969 10-10-1969 10-10-1969 24-10-1969 24-10-1969 31-10-1969 Ongeveer 300 gezinnen hebben dit jaar hun vakantie in Heide bad doorgebracht, velen voor 2 weken of langer, enkele gezin nen één week. Wij zien ook, dat er mensen en in 't voorjaar en in 't najaar een week naar Hei debad zijn geweest. In 1970 bestaat weer de gele genheid om naar ons vakantie centrum te gaan. U vindt hieron der het bekende aanvraagformu lier, dat u zo spoedig mogelijk gelieve in te leveren. Heeft u dit jaar in het tijdvak van 28 juni tot 16 augustus een huisje in Heidebad gehad, dan komt u in de vakantie-periode in 1970 niet in aanmerking voor een huisje. Natuurlijk kunt u wel voor een ander tijdvak inschrijven. Wij doen gaarne een beroep op de gezinnen zonder kinderen hun vakantie niet op te nemen tij dens de schoolvakanties. Hier door kunnen wij aan de wensen van meer collega's voldoen. Zoals bekend bestaat de moge lijkheid om in Heidebad in pen sion te gaan. Hiervoor kan het formulier ook gebruikt worden. Wie een tent wil huren of met eigen tent wil gaan, moet naar ons vakantie-centrum Heidebad in Epe schrijven. U kunt er uw tent ook voor het gehele seizoen neerzetten. Verdere inlichtingen kunt u krij gen bij de Personeelsadministra tie. Wij wensen u reeds nu een prettige vakantie in 1970. W. A. F. Duiverman. Ondergetekende wenst in aanmerking te komen voor een zomer huisje. Contrölenummer Afdeling Naam Adres Woonplaats Hij heeft voorkeur voor het huisje Hij gaat metpersonen. Duur 1 of 2 weken. Hij wenst te gaan in het tijdvak ten hoogste 2 weken opgeven en datum vermelden) Handtekening: Inleveren vóór 15 november 1969 bij de afdeling Personeelsadministratie. 19

Wilton Fijenoord Nieuws | 1969 | | pagina 21