21-10-1969 A. C. v. Oosterwijk 76 jaar Boorder (oud werknemer) ca. 32 dienstjaren 17-11-1969 J. Verboom 67 jaar Boorder (oud werknemer) ca. 36 dienstjaren 22-11-1969 G. Vroegh 65 jaar Mag. bediende ca. 23 dienstjaren (oud werknemer) 22-11-1969 P. v. d. Schee 59 jaar Vormer ca. 15 dienstjaren 23-11-1969 C. in 't Veld 47 jaar Draaier ca. 31 dienstjaren In de leeftijd van 47jaar is op 23 november 1969 na een langdurig ziek bed overleden de heer C. in 't Veld. Hij was een goed collega en te vens een goed vriend. Hij was als draaier werkzaam in de Machi nefabriek en had 31 dienstjaren. Maar naast collega en vriend was hij ook een goed vakman. Hier voor ondervond hij waardering van zijn chefs. Bovendien had hij de eigenschap steeds klaar te staan voor vooral de jonge ren om hun de helpende hand te bieden, waar dit nodig was. 26-11-1969 J. Th. P. C. van Diggelen 82 jaar Beambte Bedrijfsboekhouding (oud werknemer) ca. 41 dienstjaren Met leedwezen geven wij kennis van hun overlijden. Hun nagedachtenis zal door ons in ere worden gehouden. AFDELING ZWEMMEN Ter gelegenheid van de jaar wisseling willen wij enkele feiten vermelden van het afgelopen jaar. Hierbij kan opgemerkt worden, dat het aantal leden in stijgende lijn is. Wat het waterpolo betreft zij vermeld dat er sinds kort een nieuwe trainer is aangesteld. Dit met de bedoeling om voor deze tak van het zwemmen ook meer animo bij de leden te krijgen. In september van dit jaar werd in een artikel vermeld, wat het programma voor de dinsdag avond is. Op zaterdag 22 novem ber werd een gesprek gevoerd tussen bestuur afd. zwemmen en Directie Sportfondsenbad, een nader plan is bij het Bestuur ter bestudering. In dit jaar is men er toe over gegaan om met de ouders van de nieuwe leden nader kennis te maken. Dit is zeer in de smaak gevallen. Het heeft voor de vereniging tot gevolg gehad, dat het instruerend corps kon groeien, door toetreding van en kele ouders. Wat betreft het lintjes zwemmen, is men er toe overgegaan de be oordeling te verplaatsen van de laatste van de maand naar een willekeurig moment. Wanneer blijkt dat het kind er goed genoeg voor is, kan het lintje behaald worden. Tenslotte dankt het Bestuur alle leden en in 't bijzonder het Hoofdbestuur voor de medewer king in 't afgelopen jaar, en wenst allen veel goeds voor het jaar, dat nu voor ons ligt. Het Bestuur 31

Wilton Fijenoord Nieuws | 1969 | | pagina 33