Bedrijfsschool-Nieuws Vormingskamp 1970 De bovenstaande foto toont de maquette van het kamp, die aan het einde van de vorige cursus als groepswerk is gemaakt door alle leerlingen van het Voorbe reidend Leerjaar. Deze jongens hebben tijdens hun kampperiode met groot ent housiasme het landmeterswerk verricht en aan de hand hiervan situatieschetsen gemaakt, welke later op de Bedrijfsschool zijn gebruikt voor de bouw van de maquette. Voor het Vormingskamp 1970 zijn de voorbereidingen in volle gang, want weer spoedig zullen de Bedrijfsschoolleerlingen het kamp in Esbeek gaan bevolken. Eind april reeds gaat het eerste - 6 daagse - kamp van start. Ook dit jaar heeft de Schiedam- se Verkeerspolitie zich weer be reid verklaard, het vervoermid del van onze jongens aan een deskundige inspectie te onder werpen. Zorg dus dat fiets en bromfiets in prima conditie zijn, mannen. Het is van belang voor je eigen veiligheid, maar ook voor die van anderen! Bovendien wordt door de Be drijfsschool gedurende de kamp periode aan de bromfietsers een RAI-TNO goedgekeurde valhelm verstrekt. In dit verband is het een verheugend verschijnsel dat de Bedrijfsschool met deze vei ligheidsmaatregel heeft bereikt, dat steeds meer van onze leer lingen een dergelijke helm aan schaffen. Goed voorbeeld doet goed vol gen. Bromfietsers, niet alleen tij dens het kamp, maar altijd een helm op het kwetsbare hoofd! De indeling van de kampen ziet er voor 1970 als volgt uit: maandag 20 april t/m zaterdag 25 april Scheepsmetaalbewerken 2 Draaien 2 maandag 11 mei t/m zaterdag 16 mei Voorbereidend Leerjaar 1C Voorbereidend Leerjaar 1D (hal ve groep) dinsdag 19 mei t/m maandag 25 mei Voorbereidend Leerjaar 1A maandag 25 mei t/m zaterdag 30 mei Machine Bankwerken 2A Booglassen 2 maandag 1 juni t/m zaterdag 6 juni Voorbereidend Leerjaar 1B Voorbereidend Leerjaar 1D (hal ve groep) maandag 8 juni t/m zaterdag 13 juni Machine Bankwerken 2B Scheepsbeschieten 2 maandag 15 juni t/m zaterdag 20 juni Plaat- en Constructiewerken 3 Machine Bankwerken 3B maandag 22 juni t/m zaterdag 27 juni Pijpenbewerken 3 Draaien 3 (halve groep) maandag 29 juni t/m zaterdag 4 juli Machine Bankwerken 3A Draaien 3 (halve groep) maandag 10 augustus t/m za terdag 15 augustus Scheepsmetaalbewerken 3 Scheepsbeschieten 3 Booglassen 3 maandag 17 augustus t/m zater dag 22 augustus Plaat- en Constructiewerken 2 Pijpenbewerken 2 10

Wilton Fijenoord Nieuws | 1970 | | pagina 12