Openbare lessen op zaterdag 25 april Uitreiking diploma's electro- technisch meten plaats bedoeld, voor die jonge mensen, die nu wel eens willen zien hoe het er op de WF-Be- drijfsschool toegaat, waar ze al het één en ander van gehoord hebben. De leerlingen doen nor maal hun praktijkwerk, zodat iedere belangstellende kan zien wat er allemaal voor komt kijken, voordat een leerling naar het eindexamen toegaat. Maar ook voor de ouders van deze "demonstrerende" jonge ren is het interessant om hun kind nu eens te zien werken in de omstandigheden, waarin ze hem eigenlijk nooit zien. En voor U zal het gewoon leuk zijn om een paar honderd jongens ent housiast te zien leren werken onder leiding van hun leraren. Komt U ook? Op die zaterdagmorgen de 25ste april, zal het weer een drukte van belang zijn op de Bedrijfs- school. Door middel van onze bedrijfsschool-leerlingen wordt dan voorlichting gegeven over beroepskeuze. Deze voorlich tingsochtend is in de eerste In een speciale bijeenkomst, werd door de heer H. Roozen- daal, hoofd van de Bedrijfs- dienst, aan 22 medewerkers van de Electro-afdeling, het certifi caat "Electro-technisch Meten" uitgereikt. De heer F. F. Mattern, chef Tech nische Dienst, had voordien uit eengezet waarom deze electro- technici een herhalingscursus electrisch meten hadden ge volgd. Hij voegde daaraan toe, dat het wel niet één cursus zou blijven, omdat de ontwikkelin gen op het electro- en electro- nisch gebied zo snel gaan, dat er veel geleerd zal moeten wor den om bij te blijven. Verder bedankte hij in zijn slot woord de heren van de Fa. A. de Hoop, die in samenwerking met de afdeling Vorming en Op leiding deze herhalingscursus hadden voorbereid en gegeven. Hierna werd de mogelijkheid ge geven om met de meet-specia- listen van genoemde firma De Hoop nog wat na te praten over de cursus, waarvan een dank baar gebruik werd gemaakt. W. G. E. Valk Voor de namen van de geslaag den wordt naar de volgende pa gina verwezen.

Wilton Fijenoord Nieuws | 1970 | | pagina 19