Inhabé 1970 Personalia Dankbetuigingen P. van de Berg L. J. T. Boender A. van der Gaag E. Garcia Merono M. F. Harteveld R. Hemkes A. F. de Kaper J. Klamer L. B. Koevermans D. G. van de Meer H. Nieuwstraten Hierbij wil ik - mede namens mijn kinderen een ieder dank zeggen voor de grote belang stelling ondervonden na het overlijden en bij de begrafenis van mijn man. Deze belang stelling heeft een diepe en blij vende indruk op mij gemaakt. Mevrouw M. v. d. Munnik-Zuur Dankbetuigingen werden ont vangen i.v.m. het bereiken van de pensioengerechtigde leeftijd van: C. A. A. van Gogh voor 40-jarig jubileum: J. Krommenhoek J. H. Noorderwerf voor 10-jarig jubileum: Mevr. Y. H. C. Segers-Dodemont J. Oostlander W. A. J. M. van Overveld P. de Pijper J. J. Schepers J. D. Seip T. P. J. Taverne B. v.d. Velden J. Verhoef A. de Vries C. de Wit P. G. de Wolf In verband met het bereiken van de pensioengerechtigde leeftijd is op onderstaande data eervol ontslag verleend aan: P. Fial C. Stolk T. Borst H. Logman A. Kluit W. G. Groeneweg C. W. J. Ruts Kontroleur 22-3-1970 Voorman magazijn 27-3-1970 Kraanrijder 27-3-1970 Sous-chef, Tekenkamer, Afd. Alg. Werkt.bouw 31-3-1970 Beambte, Afd. Financiën en Administratie 31-3-1970 Scheepsbeschieter 2-4-1970 Electro-monteur 10-4-1970 Bovenstaande naam klinkt U ongetwijfeld bekend in de oren. Juist, het is de Consumenten beurs voor het Rijnmondgebied. Deze beurs zal weer gehouden worden in de "Margriethal" te Schiedam van 11 tot en met 19 april a.s. Onze leerlingen zijn nu bezig de grote stand klaar te maken waarmee wij de belangstellen den willen voorlichten over de studiemogelijkheden op onze Bedrijfsschool.

Wilton Fijenoord Nieuws | 1970 | | pagina 20