LET-OP WEgKVEILIfr Vereniging WF Gemengd koor had gemakkelijk voorkomen kunnen worden". Het is dus noodzakelijk dat men zich ervan overtuigt, of de ge geven waarschuwing inderdaad door de betrokkene gehoord en begrepen is! „Veiligheid voor het bedrijf is veiligheid voor het gezin!" A. P. DOORSMEREN EN OLIEVER- VERSEN. Daar hebben wij allen wel eens mee te maken. Auto, bromfiets, fiets, huishou delijke apparaten enz. Niemand van ons durft een smeerbeurt over te slaan. Een piepende deur komt thuis niet voor. We weten allemaal, dat een druppeltje olie soms wonderen doet. Wat dat betreft, komt het pneu matische gereedschap, hier op de werf, er maar slecht af. 60% van de storingen aan onze pneumatische gereedschappen wordt veroorzaakt door het nalaten van smeren. Daarom vestigen wij de aan dacht op een handig smeer- buideltje, geschikt voor het smeren van alle lichtgedreven gereedschappen. Deze buideltjes zijn verkrijgbaar in het Centraal Gereedschap Magazijn. Vraag er eens naar en smeer daarmee regelmatig uw pers lucht gereedschap. Dit voorkomt onnodige slijtage en het werkt prettiger. Alleen nog dit; door extra toe voeging van "Pneumaten en Airophiten" zijn deze smeerbui- dels uitsluitend geschikt voor lichtgedreven gereedschappen. "Smeer op tijd Voorkomt dat het slijt". Magazijndienst Sedert de fusie van het Dames en Mannenkoor werd op 19 fe bruari l.l. de tweede algemene vergadering gehouden. Is in de afgelopen 2 jaar dui delijk gebleken, dat alle leden enthousiast waren over de des tijds genomen stap, op de eerder gereleveerde vergade ring kwam dit weer eens extra tot uiting. Het bestuur, de dirigent en leden beijveren zich om de huidige, heersende sfeer te consolideren en de belangen van ons Koor in al zijn geledingen te dienen. Merkbaar is ook, dank zij de deskundige leiding van onze dirigent de heer de Leeuw, de kwalitatieve vooruitgang, het geen wij van vele zijden verne men. Het is daarom dat wij ons mid dels het Wilton-Fijenoord Nieuws tot onze werknemers en hun bloedverwanten wenden om hen te verzoeken lid van ons koor te willen worden. Zij zijn er dan van verzekerd, dat zij lid van een vereniging worden, waar een hechte onderlinge vriendschapsband bestaat en waar zij zich direct thuis zullen voelen. Elke week opnieuw zien wij met verlangen uit naar de eerstvol gende repetitie. Bovendien ver keren wij in de omstandigheid, dat wij veel naar buiten kunnen optreden. Ook in het jaar 1970, is er weer volop werk aan de winkel, te weten: 4 mei de uit voering van de Herdenkings cantate te Schiedam en op 10 juni eveneens de uitvoering van deze cantate te Delft. Voor het overige ons jaar lijks uitstapje met daaraan ver bonden een concert in een of andere inrichting en nog vele andere gebeurtenissen. U kunt aan dit alles nog meewerken en u zult ervaren, welk een plezier u hieraan kunt beleven. Zeg nu niet; ik zou wel willen maar ik kan niet zingen. Dit is uwerzijds een standpunt, hetwelk direct gelogenstaft kan worden, daar staat onze dirigent borg voor. U behoeft dan ook in het minst geen valse schaamte te hebben. Komt u eens naar onze repeti ties, die elke donderdagavond worden gehouden in het Geb. v. Chr. Soc. Belangen, Lange Haven 73, Schiedam. Aanvang 20.00 uur. U zult er echt geen spijt van hebben.

Wilton Fijenoord Nieuws | 1970 | | pagina 23