Verlenging „Steenkerk" Dankbetuigingen Personalia Mede namens mijn kinderen dank ik directie, chefs bazen en collega's voor de belangstel ling betoond bij het overlijden van onze geliefde man en va der. Mevr. R. Vredenbregt-van Valburg Voor de vele blijken van belang stelling en medeleven, betoond tijdens de ziekte en het overlij den van mijn echtgenoot, betuig ik de directie, de afdeling klin kers en terreindienst mijn wel gemeende dank. Mevr. H. Staas-Leyendeckers Mede namens mijn kinderen zeg ik hierbij hartelijk dank aan directie, chefs en collega's voor de belangstelling bij het zo plot seling overlijden van mijn man. Voor de spontane gift van de collega's ben ik zeer erkente lijk. Mevr. J. Toutijn-Willemstijn Dankbetuigingen werden ont vangen i.v.m. het bereiken van de pensioengerechtigde leeftijd van J. H. Gijsen en A. Stöver. In verband met het bereiken van de pensioengerechtigde leeftijd op onderstaande data is eervol ontslag verleend aan: J. Krabbendam Bankwerker 19-6-1970 A. Stöver El. Lasser 19-6-1970 v. d. Wijngaard IJzerwerker 19-6-1970 M. v. Nieuwenhuijzen Transporteur 20-6-1970 A. G. v. d. Dam Scheepm. 26-6-1970 De nieuwe sectie voor de „Steenkerk" is onlangs bij onze werf tus sen het voor- en achterschip gevaren, waardoor ook dit schip van de V.N.S. ongeveer 20 meter langer is geworden. De „Steenkerk" is het zesde in de serie van zeven schepen, die voor genoemde maatschappij verlengd worden. Al eerder kwamen bij ons gereed: de „Streefkerk", „Sinoutskerk", „Schiekerk", „Spaarnekerk" en „Servaaskerk". 11

Wilton Fijenoord Nieuws | 1970 | | pagina 13