Ideeënbus Vereniging WF Sedert de vorige publicatie wer den 3 ideeën beoordeeld. Hier van werden 2 ideeën beloond met een totale premie van 985,-. Idee 1183 Ingediend door L. de J. Inzender heeft voorgesteld om een speciale wagen te constru eren om met behulp hiervan machinale brandwerkzaamhe- den onder het vlak (scheepsbo dem) te verrichten. Dit is inmiddels uitgevoerd en toegepast en blijkt uitstekend te voldoen. Premie: 500,—. Idee 1189 Ingediend door F. M. J. H. Inzender heeft een speciale trekhaak voor de grote tractor ontworpen. Om ook de kleinere aanhang wagens te kunnen trekken, dienden van 60 wagens de trekogen vervangen te worden. Door deze nieuwe trekhaak is de verandering van de trekogen niet nodig, wat een behoorlijke besparing geeft. Premie: 485,—. Idee 1190 kwam niet voor een premie in aanmerking. „Hebt u een goed idee? „Wacht niet, in de bus ermee!" A. Potuyt. Jaar voor Fotografie afgesloten Het verenigingsjaar is afgeslo ten en we kunnen met voldoe ning terugkijken op de compe titie, waarmee we dit jaar ge start zijn. De zelfwerkzaamheid is hierdoor gestimuleerd en op de beoordelingsavonden ont stonden steeds geanimeerde discussies over eikaars foto's. Donderdag 28 mei was onze laatste clubavond: laatste ronde competitie, jaarvergadering en uitslag met prijsuitreiking van de competitie over het hele sei zoen. De resultaten waren als volgt: Zwart-wit 1e prijs: J. H. Hersbach 2e prijs: A. L. van Rij Kleurendia's 1e prijs: C. A. Lips 2e prijs: C. de Jong Wij wensen de prijswinnaars veel geluk. Het puntenverschil was soms heel klein. De jaarvergadering verliep goed. Er waren op het beleid weinig aanmerkingen. De leden heb ben gediscussieerd. Er kwamen veel wensen naar voren i.v.m. de te varen koers in het nieuwe seizoen. Het nieuwe programma wordt met inachtneming van deze wensen door het bestuur sa mengesteld en zo spoedig mo gelijk toegezonden. Als seizoenafsluiting is zaterdag 6 juni een clubtocht naar het strand van Scheveningen geor ganiseerd. Hoewel de opkomst niet overweldigend was, is het toch, mede dank zij het zeer goede weer, een goed geslaag de dag geworden. De stemming was opperbest en de badgas ten werden door onze lenzen nogal belaagd. Menig komisch tafereeltje werd op de film mee naar huis genomen. Het bestuur hoopt, dat de op komst, die de laatste tijd beter wordt, zich in het komende sei zoen ook in stijgende lijn zal ontwikkelen en het ziet met ver trouwen de toekomst toegemoet. Wij wensen alle leden en be langstellenden een prettige va kantie. Het Bestuur. Tot onze spijt konden deze foto's, van het uitstapje van de klaver jassers, door plaatsgebrek, in het vorige nummer niet geplaatst worden. 19

Wilton Fijenoord Nieuws | 1970 | | pagina 21