Valk. In nauwe en prettige samenwer king tussen de kunstenaar Hen- derickx en de leraren Kooiman, Torenvliet en Van Bokkum met hun leerlingen werden de ku bistische en grillig gevormde onderdelen in 1 mm koperplaat uitgebeeld. De wensen van de kunstenaar werden na overleg met leraar en leerlingen zo nauwgezet mogelijk uitgevoerd. Het vele zaag- en zetwerk gaf niet zoveel problemen als het soldeerwerk en de totale afwer king. Maar alles is klaar geko men tot tevredenheid van de op drachtgever. Het belangrijke voor de leerling-pijpbewerkers en -plaatwerkers school in het feit dat hun werk ditmaal niet zonder meer een technische bij drage was maar een bijdrage in de schepping van een kunste naar. En deze samenwerking was een heel bijzondere en leer zame. Op 11 september heeft Z.K.H. Prins Bernhard het nieuwe ge bouwencomplex van Bols ge opend en de wandversiering onthuld. Wij hopen dat de opdrachtge vers van de heer Henderickx even gelukkig zullen zijn met het uiteindelijke kunstwerk als de Bedrijfsschool was met het ver vaardigen van een belangrijk onderdeel hiervan. TENTOONSTELLING TE VLAARDINGEN De afdelingen Personeelsdienst en Bedrijfsschool zullen samen een stand bemannen in de Lijn- baanbeurs, die zal worden ge houden van 5 t.m. 10 oktober a.s. in het centrum van de stad Vlaardingen. De WF ter beschikking staande 46 m2, zal voor een groot deel worden gebruikt om Bedrijfs- schoolleerlingen te laten werken en daardoor een aantal facetten belichtend van Bedrijfsschool- en opleidingsactiviteiten. Tevens zal op ruime schaal aan dacht besteed worden aan de plaatsingsmogelijkheden bij on ze onderneming. Hierbij zal spe ciaal het accent liggen op de tewerkstelling van dames. ZOMERAVONDVOETBAL COMPETITIE Aan de Algemene Bedrijfsvoet bal Competitie te Schiedam is ook deelgenomen door een elf tal van ons bedrijf. Er werd door de diverse elftallen zeer goed voetbal gespeeld en de verstandhouding in het veld was zeer sportief te noemen. De resultaten welke door Wilton- Fijenoord werden bereikt zijn de volgende: Kreuger Wilton 3-6 Wilton Scheffers 7-0 Hoek Wilton 2-1 Enterprise Wilton 4-0 Hellios Wilton 1-2 Wilton Salarie 3-1 Veveo - Wilton 4-8 Wilton Meatboys 5-2 Ter Braak Wilton 0-5 Eindstand afdeling A Gesp. Punt. Wilton 9 13 Enterprise 9 12 Hellios 9 10 Salarie 9 10 Hoek 9 9 Ter Braak 9 8 Veveo 9 8 Meatboys 9 6 Scheffers 9 6 Kreuger 9 5 Uit bovenstaande resultaten blijkt dat ons elftal het kam- 11

Wilton Fijenoord Nieuws | 1970 | | pagina 13