Mooi zijn met maxi Er zit duidelijke groei in „Corco" De mode gaat ook een scheeps werf niet voorbij. Na de mini kwam de gestroomlijnde maxi aan de beurt. Eén onzer fotogra fen vond dit facet van onze WF- gemeenschap een aanlokkelijk object voor zijn camera. Enkele dames van het hoofdkantoor wil den daarom hun thans bedekte beste beentje wel voor zetten om charmant voor één der sche pen aan onze werf te poseren. Dat leverde dit fraaie plaatje op. Maar er zijn zelfs stemmen, die beweren, dat de maxi-mode leidt tot maximale prestaties in het werk In ons vorige nummer van het WF-Nieuws publiceerden wij een foto van de kiellegging voor de door ons te „jumboïseren" tan ker. Nu rollen in snel tempo de materialen naar het Nieuwbouw- dok, waar de nieuwe romp zien derogen groeit, zoals deze foto toont. Kritische lezers zullen in het vorige nummer hebben ge zien, dat genoemde foto spie gelbeeldig is overgekomen. Die druktechnische „slipper" zetten wij hiermede weer recht. PERSONALIA In verband met het bereiken van de pensioengerechtigde leeftijd is op onderstaande data eervol ontslag verleend aan: D. Kramer IJzerwerker 31- 8-1970 W. G. T. v. Arkel IJzerwerker 2- 9-1970 A. C. v. Zevenbergen Scheepsb. 4- 9-1970 J. M. v. d. Berg IJzerwerker 18- 9-1970 J. J. v. d. Bogert Tuiger 18- 9-1970 J. J. Kolijn Stellingm. 18- 9-1970 J. v. d. Ster Fitter 25- 9-1970 S. P. de Prez Kotteraar 30- 9-1970 A. Bakker Beambte, afd. Fin. Adm. 30- 9-1970 T. Riemeijer Beambte, afd. Fin. Adm. 30- 9-1970 J. van der Kraan bs., Bouwbedrijf 30- 9-1970 A. L. Rietveld Bankwerker 2-10-1970 - O - Aangesteld tot baas per 1 juli 1970 Afdeling NIEUWBOUW N. A.J.van Beek Plaatwerkers-Montage G. H. Fluiskens Fitters-Montage C. Korpershoek Buitenbankwerkers H. J. Scheffers Lassers-Montage Afdeling REPARATIE M. W. J. Appels Buitenbankwerkers E. Baas IJzerwerkers A. Boudewijns IJzerwerkers J. de Bruyn IJzerwerkers A. H. M. Buurman IJzerwerkers J. den Dekker Buitentransport A. de Grauw Buitenbankwerkers J. van Grondelle Fitters M. van der Floek Dokken A. C. H. Knegt Buitenbankwerkers P. H. Kreischer Buitenbankwerkers T. C. N. de Ridder Lassers Fi. J. van Toor Ketelmakers W. de Vlieger Buitenbankwerkers W. Vonk Buitenbankwerkers B. Zevenbergen Kokers Aangesteld tot onderbaas per 1 juli 1970 Afdeling NIEUWBOUW W. den Boer Fitters-Montage H. J. Flarms IJzerwerkers-Montage D. Kars Plaatwerkers-Montage L. Noordzij Branders/Boorders Afdeling REPARATIE S. Aartse Branders I. Brobbel Buitenbankwerkers E. C. Burgerhoudt IJzerwerkers (vervolg op pagina 8)

Wilton Fijenoord Nieuws | 1970 | | pagina 9