IN MEMORIAM 25-9-1970 C. Landzaad 63 jaar Chef afd. Beveiliging ca. 19 dienstjaren Op 25 september j.l. overleed plotseling de heer C. Landzaad, in leven chef van de af deling Beveiliging. Hij bereikte de leeftijd van 63 jaar en had ca. 19 dienstjaren. De heer Landzaad heeft de afdeling Beveiliging gemaakt tot wat zij nu is, een goed lopend geheel, waarop onder alle omstandigheden gerekend kan worden. De overledene zette zich behalve voor de af deling ook voor de N.B.O.B. in. Voor deze bond zat hij in de jaarlijkse examen-com missie in verband met de af te nemen Be- drijfspolitie-examens. Veel werk verzette hij voor de opleiding van dit diploma in het Wa terweggebied. Deze opleiding werd via les sen aan ons bedrijf gegeven. Vóór de heer Landzaad bij ons in dienst kwam, was hij werkzaam bij de Vlaardingse recherche. In de oorlog trad hij toe tot de illegaliteit. Ook was hij toen en nog na de oorlog een voorvechter van het Roode Kruis. Hij had goede contacten met de politie korpsen in Rotterdam, Schiedam, Vlaardin- gen en vele gemeenten in het Westland. Velen in ons bedrijf kenden deze oprechte, met een sterk ontwikkeld rechtvaardigheids gevoel begiftigde medewerker. Menigeen klopte bij hem aan om uit moeilijkheden op welk vlak dan ook te komen. Hij hielp ieder een, indien mogelijk. Als hij kon helpen deed hij dat met grote vasthoudendheid en indringende betogen. Hij handelde altijd zonder aanziens des persoons. Ook als het er om ging iemand op de vingers de tikken. Dat gebeurde vrijwel altijd terecht. Streng was hij. Voor anderen, maar zeker ook voor zichzelf. Bij branden op onze werf stond hij vooraan en wilde met zijn onverzettelijke wil van geen wijken weten. Zijn grote wetskennis is haast spreekwoordelijk geworden. Wij verliezen in hem een hard werkend en plichtsgetrouw medewerker, die leefde voor het bedrijf en "zijn" afdeling. Hoewel hij als chef niet altijd even makkelijk was hij eis te veel van zijn mensen en zichzelf zal zijn heengaan, vooral bij diegenen, die hem goed kenden, een grote leemte achterlaten. 8-8-1970 W. Verhoeven 79 jaar Oud-werknemer ca. 20 dienstjaren 31-8-1970 J. Koster 80 jaar Oud-werknemer ca. 19 dienstjaren 8-9-1970 F. J. Fukkink 72 jaar Oud-werknemer ca. 21 dienstjaren 12-9-1970 W. A. A. Gerrets 71 jaar Oud-werknemer ca. 19 dienstjaren 14-9-1970 I. de Jong 72 jaar Oud-werknemer ca. 15 dienstjaren 17-9-1970 P. J. Zevenbergen 69 jaar Oud-werknemer ca. 18 dienstjaren 24-9-1970 D. Reiche 56 jaar Bankw./Transp. ca. 28 dienstjaren Na een langdurige ziek te is op 24 september j.l. in de leeftijd van 56 jaar overleden de heer D. Reiche. Hij was gedurende ongeveer 28 jaar als transporteur bankwerker in dienst van ons bedrijf. Zijn dienstverband heeft zich, op enkele weken na, voorname lijk afgespeeld op de werf in Rotterdam. Hij stond bekend om zijn menselijk en prettig optreden. Hij had een evenwichtig, rustig karakter. De heer Reiche kon het met zowel 20

Wilton Fijenoord Nieuws | 1970 | | pagina 22