Heidebad Valk. Naam Voor belangstellenden van bui ten de werf is het mogelijk om op woensdag 16 december van 19.30 uur t.m. 22.00 uur en op zaterdagmorgen 19 december van 9.30 uur t.m. 12.00 uur, een en ander te bezichtigen en de films te bekijken. A.s. zomer, alhoewel nog ver weg, zullen weer velen van on ze werknemers naar Heidebad willen om hun vakantie door te brengen. Om dit te kunnen verwezenlij ken is het noodzakelijk, dat wij vóór 15 december a.s. weten, wie - in welke periode wil gaan. In dit W.F.-Nieuws is daarom een formulier opgenomen, waar op men zijn wensen kenbaar kan maken en hetwelk wij vóór bovengenoemde datum terug moeten ontvangen. Wij zullen dan trachten u uiter lijk 2 januari 1971 mede te de len of uw aanvraag is goedge keurd, dan wel of u naar een andere mogelijkheid moet om zien. Wij willen de inschrijvers zon der kinderen echter verzoeken hun vakantie in Heidebad niet gedurende de schoolvakantie op te nemen (dus niet in de periode 1 juli tot 15 augustus), omdat dan de kans op afwijzing veel groter wordt. Heeft men het afgelopen seizoen gedurende de schoolvakantiepe riode een huisje toegewezen ge kregen, dan komt men ditmaal niet in aanmerking voor deze periode, tenzij er huisjes over blijven, wat echter nog nooit ge beurd is. In Heidebad bestaat ook de mo gelijkheid tot in pension gaan, waarvoor men ook gebruik kan maken van het formulier als men duidelijk laat blijken, dat het om pension te doen is. Er is in Heidebad ook een cam ping, waarop men een plaats voor het hele seizoen, of voor de vakantie, kan bespreken. Men kan hier zijn tent midden in het bos plaatsen, zodat men niet in een rijtje staat. Was- en toiletgelegenheid (een centraal gelegen gebouwtje) is in vol doende mate aanwezig. Plaats bespreken kan recht streeks bij de administratie van Heidebad of via onze Perso neelsdienst; echter niet door middel van het formulier. Verdere inlichtingen worden nog gaarne verstrekt door onze heer Jonk .(tel. 3092). Personeelsdienst. Ondergetekende wenst in aanmerking te komen voor een zomerhuisje. Adm. nummerAfd. Adres Hij heeft voorkeur voor het huisje Hij gaat met personen. Duur 1 of 2 weken. Hij wenst te gaan in het tijdvak (ten hoogste 2 weken opgeven en datum vermelden) Handtekening: Inleveren vóór 15 december 1970 bij de afdeling Personeelsadministratie. 18

Wilton Fijenoord Nieuws | 1970 | | pagina 20