Vrije tijd en Tennis Alhoewel wij volgens de kalen der nog steeds midden in de winter zitten nu wij dit stukje schrijven, willen wij toch niet na laten reeds thans Uw aandacht te vragen voor een tak van zo mersport, waaraan wij ons hart hebben verpand. Het gaat hier om het edele tennisspel, dat kan worden beoefend op een twee tal banen. De tijd ligt alweer niet ver meer, dat deze banen zullen worden geopend, een en ander vanzelf sprekend afhankelijk van de weersomstandigheden, maar wij hopen in ieder geval begin april a.s. weer onze vaardigheid met racket en bal te gaan ver tonen. Gelegenheid om lid te worden bestaat voor elke werknemer, alsmede voor zijn gezinsleden en indien U zich als lid wilt op geven, verzoeken wij U onder staande strook, ingevuld, op te zenden aan onze secretaresse, Mej. C. Montfoort, afd. corres pondentie machinefabriek. Tevens willen wij van deze ge legenheid gebruik maken er op te wijzen, dat ook zij, die nog nooit hebben getennist, lid kun nen worden, daar ook dit sei zoen door ons wederom een trainer zal worden aangetrokken, om deze beginnelingen bij het zetten van de eerste wankele schreden op de tennisbanen naar behoren te begeleiden. De kosten worden zo laag mo gelijk gehouden, zowel wat het trainen als het spelen betreft, zodat dit geen beletsel behoeft te zijn. Bovendien kan onze ac commodatie wedijveren met me nige tennisbaan in de omtrek. Gelegenheid te over dus om te genieten van de frisse buiten lucht en zich te vermeien in de ze toch zo heerlijke zomersport. Aarzelt U dus niet U als lid te melden. U bent van harte wel kom. Bestuur Tennisvereniging Wilton-Fijenoord. Naam en voornamen voluit: Geboortedatum: Straat en huisnummer: Woonplaats: Naam en voorletters van huisgenoot in het bedrijf werkzaam: Registratienummer: Wenst deel te nemen aan trai ning JA/NEE (svp doorhalen wat niet verlangd wordt) 20

Wilton Fijenoord Nieuws | 1971 | | pagina 24