Jubileumviering 23 april Tweede massale jubileumviering Toespraak van burgemeester H. Roelfsema van opbouw. Dat is ook de reden, waarom we zoveel jubi larissen in ons midden hebben en waarom we zeer tot onze spijt, maar u zult hiervoor be grip kunnen opbrengen wederom moesten afwijken van onze gewoonte om onze jubila rissen in een kleine groep per soonlijk toe te spreken. Maar, vervolgt de heer Meeuwisse, volgende keer gaat het weer als vanouds en we hopen, dat u toch aan deze dag prettige her inneringen zult bewaren." KERN Naast de vreugde om de vaste kern van werknemers, betreurt de heer Meeuwisse de moeilijk- Vrijdag, 23 april j.l. vond de tweede „massale" jubileumvie ring plaats in de kantine van Dokkantoor Oost. Voor dit doel was de enorme zaal herscha pen in een ware zee van voor jaarsbloemen, waarin de deze keer niet minder dan 84 jubila rissen met hun dames door de heer Meeuwisse werden verwel komd. „We hebben vanmorgen vier employés die een Koninklijke Onderscheiding krijgen. In fe bruari waren er twee 40-jarige jubilarissen door ziekte verhin derd en deze krijgen hem dus vandaag". Van de 79 25-jarige jubilarissen ontbreken er vandaag twee, die in een ziekenhuis worden ver pleegd, terwijl de enige jubila- resse (10 jaar) verhinderd is door een op handen zijnde blij de gebeurtenis. CRISIS Na deze inleidende woorden neemt de heer Meeuwisse de aanwezigen 40 jaar mee terug. „Hoe was het in 1931? Geen gemakkelijke tijd, we zaten toen midden in de crisisjaren, die begonnen waren met de beurs krach in New York in oktober 1929. Degenen, die 25 jaar gele den in dienst kwamen, stonden er beter op; zij hadden ook wel een moeilijke periode achter de rug, maar in '46 begon een tijd

Wilton Fijenoord Nieuws | 1971 | | pagina 3