Willy Wilton- Fonds Dankbetuigingen De heer Roedoe zit - zoals hij dat uitdrukt - in de sla, kroten en andijvie. En doelend op zijn volkstuintje in Rotterdam-Zuid: „Heerlijk, altijd de zon in m'n rug en geen zwaar werk, dat kan niet meer". En twee steken diep spitten? „Twee steken? Kom nou dan zit ik in een mum aan de waterlijn". T. Huygen en G. L. Leliveld De heren Huygen en Leliveld hebben hun hobby gemeen. Het zijn fervente knutselaars. De collega's: „Als Leliveld iets ziet, moet het uit elkaar: 't Is een kwaal van 'em. Vooral op elek trische apparatuur is ie gek". Hij grinnikt. „Een keer m'n t.v. Helemaal uit elkaar en toen weer in elkaar. Resultaat? Een prachtig beeldje van twee cen timeter groot TEGELS De heer Huygen legt zich vooral toe op het verfraaien van zijn woning. „Houten wandjes tim meren en tegelzetten. Maar voor elektrische apparaten ga ik evenmin opzij". En terugkomend op het werk: „Je moet wel geduld hebben bij uitgifte van gereedschap, anders heb je zo bonje. En wanneer er buitenlanders komen, doen zich wat de taal betreft natuurlijk J. Roedoe wel problemen voor. Wel komen de bazen hun buitenlandse me dewerkers vaak eerst aan ons voorstellen. Je ziet dan iemand één keer, maar je vergeet snel een gezicht. Je kunt ze niet allemaal onthouden". Nog een probleem. „Vroeger kon je aan iemands mannum mer zien welk beroep hij uit oefende. Nu niet meer. Dat was voor het autogeenlassen voor ons belangrijk. De betrokken T. Hoogendoorn apparatuur vraagt om deskun dig gebruik. Er kunnen zich on gelukken bij voordoen, dus geef je het materiaal slechts aan iemand die autogeen lasser is. Nu vragen we naar het WF identiteitsbewijs, waarop het be roep staat vermeld. Maar velen hebben dit in hun colbertje zit ten, dat in de kleedruimte hangt Het blijft echt oppassen geblazen". Tijdens het gesprek blijkt, dat de mannen van dit magazijn zich zeer zijn bewust van het risico, dat hun collega's buiten op de werf eventueel lopen. Dat is een prettige wetenschap. Mede namens mijn kinderen dank ik directie, chefs, bazen en collega's voor het medele ven tijdens de ziekte en na het overlijden van mijn man. Mevr. J. M. Bahlmann-Eland Dankbetuigingen werden ont vangen i.v.m. 25-jarig jubileum van A. de Bruijn W. K. Dullaart G. van Gent M. van de Heiden K. Koonings A. F. Mineur D. Tims Ontvangen wegens verkoop oud materiaal maand mei 1971 740.-. Ontvangen van oud-werknemer 91-253 Dries 1,00. 12

Wilton Fijenoord Nieuws | 1971 | | pagina 14