Examens Vorming en Opleiding Op opleidingsgebied wordt de zomervakantie veelal voorafge gaan door de "beruchte" exa mensfeer. "De ene helft van ons land examineert de andere helft" beweren boze tongen. Op onze werf gaat deze bewering zeker niet op. Gelukkig maar! Toch werd op maandagmiddag 24 mei door de Chef Vorming en Opleiding een 25-tal certificaten uitgereikt aan de doorzetters van de cursussen TECHNISCH ENGELS EN TECHNISCH DUITS. Het hoofd van de Personeelsdienst, de heer Drs. R. A. Kollewijn, gaf blijk van zijn belangstelling door aanwezig te zijn bij de uitreiking in het Clubgebouw. De docenten te weten de heer C. G. Bouman, Engels voor beginners en gevorderden, en de heer A. W. C. van Rijswijk, Duits, konden tevre den zijn over de resultaten van hun leerlingen. De heer Valk roemde o.m. het doorzettingsver mogen van de dames en heren, wat mede onder steund werd door de enthousiaste wijze van on derwijs gegeven door de genoemde docenten. Van harte geluk gewenst! Technisch Duits voor Beginners: o.l.v. de heer Van Rijswijk. Mej. G. J. C. M. van Delft, Secretariaat Mevr. M. Tel-Bouwer, Reparatie-Rekeningen Hr. P. G. J. Burger, Conservering Hr. J. Bijloo, Controle Wtb. Reparatie Hr. B. Cordemans, Schilders Reparatie Hr. P. Hamerslag, Brandstof-afdeling MF I Hr. J. C. van Loo, Tekenkamer Wtb. Nieuwbouw Hr. T. Roos, Leraar Bedrijfsschool Hr. A. Schilten, Werkvoorbereiding MF II. Technisch Engels voor Beginners: o.l.v. de heer Bouman. Hr. J. P. Droge, Brandstof-afdeling MF I Hr. A. A. Meerman, Nieuwbouw Buiten Hr. P. Neger, Tekenkamer Alg. Wtb. Hr. T. Roos, Leraar Bedrijfsschool Hr. M. J. Rutteman, Brandstof-afdeling MF I. Technisch Engels voor Gevorderden: o.l.v. de heer Bouman. Hr. A. J. Blommers, Tekenkamer Wtb. Nieuwbouw Hr. P. J. v. d. Bosch, Tekenkamer Alg. Wtb. Hr. E. C. v. Dillenburg, Bankwerkers Reparatie Hr. L. v. Gog, Werkvoorbereiding MF II Hr. J. C. van Loo, Tekenkamer Wtb. Nieuwbouw Hr. A. Oosterom, Tekenkamer Wtb. Nieuwbouw Hr. P. v. Oostende, Montage Binnen Nieuwbouw Hr. A. Schilten, Werkvoorbereiding MF II Hr. P. H. Schippers, Bedrijfsschool Hr. J. W. Voogdt, Bedrijfsschool. Maar ook de 3de-jaars leerlingen van de Bedrijfs school deden examen en wel het praktijk-examen Bemetel. Er werden praktijkwerkstukken vervaardigd in de vakken: Scheepsbeschieten (hout) - Machine Bankwer- De derde-jaars Machine-bankwerkers met hun instruc teur de heer Van der Hucht (links) 16

Wilton Fijenoord Nieuws | 1971 | | pagina 18