Valk Vereniging WF 3de-jaars tentamen, het komen de cursusjaar te gaan informe ren over de Hydrauliek en Pneu matiek, d.w.z. het leren werken met vloeistof- en persluchtsy stemen. Goede vaklieden zullen nooit uitgestudeerd raken! AFDELING FOTOGRAFIE Langs deze weg willen we allen, die hebben meegewerkt om de sportuitwisselingsreportage tot een succes te maken, hartelijk danken. Hiermede is duidelijk bewezen, dat men met enthousiasme en gezamenlijke inzet in staat is een goed resultaat te bereiken. Laat dit voor ieder een aanmoe diging zijn om verder te gaan. Op de feestavond hebben hon derden mensen eens goed kun nen zien, waartoe een kleine fotoclub in staat is. We hopen dat amateurfotogra fen onder deze mensen, die nog geen lid van onze afdeling wa ren, nu de stap zullen doen en we heten ze gaarne welkom. Met hen kunnen we onze ac tieve kern versterken, zodat er meer mogelijkheden ontstaan, vooral wat betreft onze compe titie. Op 10 juni hadden we onze laat ste clubavond van dit seizoen. Er was een laatste ronde com petitie, een jaarvergadering en de prijsuitreiking van de gehele competitie van het afgelopen seizoen. De resultaten waren als volgt: Zwart-wit 1e prijs Hr. Donkersloot 2e prijs Hr. Lips Kleurendia's 1e prijs Hr. Verschoor We wensen de winnaars veel geluk. Op de vergadering hebben we de meningen gepeild over het programma voor het volgende seizoen en we zullen u dit zo spoedig mogelijk toezenden. We wensen allen een goede vakantie en hopen u allen weer te zien in het nieuwe seizoen dat begin september zal starten. Het bestuur Het gecombineerde juli-augustus-nummer van het Wilton-Fijenoord Nieuws zal in augustus verschijnen. 19

Wilton Fijenoord Nieuws | 1971 | | pagina 21