Sportgebeuren en feest goed geslaagd 25-jarig jubileum Vereniging WF De Heer D. Teschmacher benoemd tot directeur RDM en WF „Ach, Feijenoord heeft de cup al eens gewonnen. We dachten hier: laten we die Ajax ook eens een jaartje gunnen Maar winnen is verder niet be langrijk". De heer C. Keyzer - voorzitter hoofdbestuur van de Perso neelsvereniging WF - ving za terdagavond 5 juni jl. het grapje over Feijenoord op met een se rieus slot. Dat gebeurde tijdens de feest avond in het Dokkantoor Oost, waarmee de sportuitwisseling met de N.D.S.M. uit Amsterdam werd besloten. De goed ge slaagde sportevenementen wa ren georganiseerd vanwege het 25-jarig jubileum, dat onze Per soneelsvereniging op die dag vierde. Winst tijdens de sportwedstrij den was minder belangrijk, dan het versterken van de band tussen de diverse medewerkers. „En dat kan een positieve in vloed in het werk hebben. Het is daarom jammer, dat wij soms de indruk hebben, dat dit soort verenigingsleven ietwat begint te tanen". De dag was begonnen met het optreden van de Harmonie op het grasgazon vóór het Hoofd kantoor, waar onder een vrolijk muziekje werd gewacht op de Amsterdamse gasten. Tijdens dit optreden gaf ook het lid der directie, de heer C. H. Meeu- wisse, acte de présence. Spoedig na aankomst en na het nuttigen van een kopje koffie, waarbij het N.D.S.M.-lid der directie, de heer Hoorman, aanwezig was, werd er gestre den op allerlei fronten. ZIERIKZEE Met de bussen maakten de meegekomen dames een tocht naar Zierikzee. Hierbij traden de heren Knuistingh en Bal op als gidsen. Inmiddels tikten de schaakklok- ken in de kantine Hoofdkantoor en werden de eerste gambieten, Sicilianen, Italianen, Konings indiërs en hoe die openingen ook allemaal heten mogen, op de 64-velden getoverd. De eind uitslag werd 76 voor WF. De vissers togen onder de warmte van een stralend zon netje naar Leidschendam, waar een goed voertje werd uitgezet. Tijdens de prijsuitreiking zei de heer Keyzer: „De WF-ers heb ben gewonnen. Bij elkaar vin gen zij zes meter vis: in totaal eigenlijk een walvis Verlies was er te noteren voor Zoals op 8 juni jl. reeds bekend gemaakt, is de heer D. Teschmacher door de algemene vergaderingen van aan deelhouders van De Rotterdamsche Droogdok Maat schappij N.V. en de Dok- en Werf-Maatschappij Wilton- Fijenoord N.V. benoemd tot directeur van beide vennoot schappen. De heer Teschmacher, die op 8 maart 1915 in Haarlem is geboren, trad op 1 januari 1939 in dienst van onze onder neming en werd in 1946 Hoofd van de Bedrijfsadministra tie. in 1960 volgde zijn benoeming tot Hoofd van de Afde ling Financiën en Administratie en in 1965 tot onderdirec teur. 1

Wilton Fijenoord Nieuws | 1971 | | pagina 3