EER „Ook de tamboers zijn in actie geweest", vertelde de heer Key- zer. „Zij hebben in Vlaardingen een liberty concours gewon nen". Daarna riep hij de heer Kraaye- veld naar voren. „U heeft als lid van de zwemclub bijna 25 jaar lang onze WF kinderen zwemmen geleerd. Dat is - ge zien het vele werk, dat u er aan heeft gedaan - zeker een be dankje waard. Maar niet alleen dat". Hij kreeg derhalve een cadeaubon overhandigd. „Ik heb dat werk altijd graag en met plezier gedaan. Een belo ning is eigenlijk niet nodig. Be langrijker is het, dat we altijd zo fijn hebben kunnen samen werken", was het commentaar van de heer Kraayeveld. De heer Tol van de NDSM- personeelsvereniging was bij zonder ingenomen met deze goede ontvangst. Hij drukte deze dank uit in de vorm van een stoffelijk blijk van waarde ring. Deze cadeautjes gingen naar de leden van het Hoofd bestuur. Hierna ontpopte zich een enorm gezellige sfeer op de dansvloer, waarop de beentjes van de deel nemers zwaar op proef werden gesteld. Voor de aantrekkelijke gevarieerde muziek was het orkest Romantica verantwoor delijk. koud buffet, waarvan 's avonds met overgave werd gesmuld, toen reeds gebeurd zijn. Hoe het ook zij: de WF-klaverjassers waren met hun nellen en boeren heel wat mans. Dat bekochten de tegenstanders dan ook met een nederlaag. De voetbalveteranen van WF „pakten" ook hun opponenten: 21. Maar een bal is rond en moeilijk in de touwen te dwin gen, al is de wil wel aanwezig: 20 verlies voor het eerste elftal. Ook de WF-biljarters pinkten een traantje weg. De stoten op het groene laken waren effect vol en niet gespeend van fan tasie, maar de Amsterdammers bleken nog bekwamer op de tafels: verlies voor WF. Het ge heime wapen van de NDSM was een 82-jarige, die in zijn lange leven zo veel ervaring heeft op gedaan, dat hij onstuitbaar bleek. Tussen al dit gebeuren scho ven speurend de leden van de WF-fotoclub om het plaatje van hun leven te schieten. Het re sultaat hing 's avonds al in kantine Dokkantoor Oost: uit stekend! Bovenste foto's: biljarten, schaken en klaverjassen. Foto beneden: de heer Kraayeveld krijgt 'n hand druk van de heer Keyzer. 3

Wilton Fijenoord Nieuws | 1971 | | pagina 5