Rijn-Schelde met open stand op Noorse-expositie Jubilea •WE-SOfiOE Met een open en kleurrijke stand heeft de Rijn-Schelde Groep van 10 t/m 15 mei jl. acte de présence gegeven op de Nor-Shipping '71 scheepvaart tentoonstelling in Oslo. Deze speciaal op rederijen ge richte expositie (bezoek kon alleen op uitnodiging geschie den) werd geopend door kroon prins Haraid van Noorwegen. Frisse kleurenfoto's en -dia's, alsmede de Rijn-Schelde kleu renfilm en zwart/wit foto's ga ven de bezoeker een indruk van wat er zoal bij de RS werk maatschappijen gaande is, voor al op het gebied van scheeps- reparatie. Ter ondersteuning waren er ook enige modellen van schepen, een booreiland en een schroef as opgesteld. Plantenbakken gaven het ge heel een feestelijk tintje. In een gezellig hoekje konden de rela ties en eventuele toekomstige klanten oriënterende gesprek ken voeren. Het was de derde keer, dat de ze tentoonstelling werd georga niseerd. „Eigenlijk had de heer Wilton hier moeten staan, maar zoals u intussen wel gehoord zult hebben, is de heer Wilton door ziekte verhinderd en is aan mij de eer hem op deze plaats te vervangen. Gelukkig verwach ten we de heer Wilton binnen kort weer op kantoor terug". Zo begint de heer Meeuwisse zijn welkomstspeech tot de jubila rissen (1 40-jarige en 21 25- jarige), die voor de feestelijke viering op het hoofdkantoor zijn uitgenodigd. „De afgelopen maanden heb ben wij onze jubilarissen in ge combineerde bijeenkomsten in Dokkantoor Oost moeten toe spreken. Maar het was niet de bedoeling dit te continueren, want wij hechten veel waarde aan de al zo vele jaren gebrui kelijke stijl om u hier te ont vangen en u persoonlijk toe te spreken". 7

Wilton Fijenoord Nieuws | 1971 | | pagina 9