Jubileumviering Dankbetuigingen productie is goedkoper dan een buitenlander. Bij de buitenlander moet je wat doen aan het taal probleem, de opvang, de bege leiding, de huisvesting enz. Dat ben je zonder meer verplicht, maar het kost geld. Daarbij komt, dat vele buitenlanders na een jaar weer weg gaan. Dan moet je weer nieuwe opleiden. Het is allemaal verantwoord, dat weet ik. Bovendien werk ik hier met een aantal buitenlanders, waarvan ik zeg: Fijne mensen, die hun vak verstaan. Maar als je vrouwen kunt krijgen, neem ze aan. Het is gewoon goed koper. En de kraanrijdsters heb ben bewezen, dat de vrouw in het werk niet voor de man onderdoet". Moet u tot slot iets speciaals van het hart? „Nee. Ik ben tevreden over het afgelopen jaar. Moeilijkheden zullen zich wel eens voordoen. Maar dat gebeurt in het werk met mannen ook. Bovendien worden ze altijd weer opgelost". Op vrijdag, 25 juni j.l., werden, zoals gebruikelijk, de jubilaris sen gehuldigd, die in de maand juni 20, 25 of 40 jaar bij ons bedrijf in dienst waren. Dit maal één jubilaresse en 19 ju bilarissen. Tevens waren aan wezig 3 jubilarissen van een vorige viering, die in aanmerking kwamen voor een „Koninklijke Onderscheiding". De heer Wilton, die mede na mens zijn collega's de jubilaris- j sen toesprak, moet wel even hebben staan duizelen, omdat dit na zijn ziekte de eerste maal was, dat hij weer in het open baar optrad. Enfin, hiervan was niets te mer ken, want de bijeenkomst was bijzonder feestelijk en onge dwongen. Na een terugblik ge worpen te hebben op het ver leden (crisisjaren, de komst van de radio en de zondagavonden I van Vaz Dias, Lord Rutherford, die de uitspraak deed, dat de atoom het kleinste deeltje is, dat ooit is uitgevonden), wilde de heer Wilton niet nalaten even stil te staan bij deze, voor de jubilarissen zo bijzondere dag. Het is namelijk dóór deze viering gebleken, dat zij door de jaren heen de moed hebben gehad om zich steeds weer aan te pas sen aan de gewijzigde omstan digheden en hiervoor wilde de heer Wilton hen bedanken. Ook dankte hij hen voor hun bereid heid hun partij mee te willen blazen, en hij eindigde met de hoop uit te spreken dat dit ge durende een lange reeks van jaren nog het geval zou mogen zijn. Hierna worden één voor één de jubilarissen voor het voetlicht gehaald, wordt de jurk, resp. de revers versierd met de WF-speld en ontvangen zij hun „extraatje" plus een getuigschrift. Tenslotte worden de 3 man, die in aanmerking komen voor een „Koninklijke Onderscheiding" nog naar voren gehaald, en 25-jarig jubileum H. Hekkema E. Jansen J. M. v.d. Polder R. Verheulen Belangstelling voor het getuigschrift Hierbij betuig ik mijn dank aan directie, chefs en collega's, voor de belangstelling betoond tij dens de ziekte en bij het over lijden van mijn man. G. Waardhuizen-Geenen Dankbetuigingen werden ont vangen in verband met: 20-jarig jubileum Mej. W. van der Kruit 40-jarig jubileum D. H. Driessen C. L. Buytendijk A. Poldervaart 6

Wilton Fijenoord Nieuws | 1971 | | pagina 8