ons geweest en we weten dat zij garant staan voor een boeiende en leerzame avond. 10 december: Vrijdagavond! Avondfototocht met een nog nader bekend te maken doel. 23 december: 4e ronde competitie. Onderwerp vrij. Aldus samengesteld door het bestuur met inachtneming van de door ons op de jaarvergade ring gepeilde meningen uit de vereniging. Wij hopen u allen weer te zien op 2 september en wensen u een goed fotoseizoen toe. Het bestuur. HARMONIE Succes voor drumband en jeugdorkest De drumband van onze afdeling Harmonie heeft op zaterdag 11 september een eerste prijs met lof van de jury behaald tijdens het door de Schiedamse Ge meenschap georganiseerde drumbandconcours. De drumband kwam uit in de af deling Uitmuntendheid. Er wer den een "lopende" en "stil staande" mars gespeeld. Dat waren respectievelijk "Ons Dren the" en "Drums a Gogo". De oogst bestond uit een gul ap plaus van het publiek en een to taal aantal punten van 145 van de jury (70 en 75). Instructeur H. Meijer was dan ook dik tevreden met dit resultaat. Jeugd Op dezelfde datum kwam ons Jeugdorkest uit in een program ma, georganiseerd door de Cul turele Commissie Heyplaat in Rotterdam. Naam en voornamen voluit: Het orkest trad na de pauze op onder leiding van de heer W. Vos. Men kan spreken over een boeiend vuurwerk aan het slot van de avond. De hele zaal leefde mee en vroeg zelfs om een toe gift. Maar wat wil je, als op het programma staan: Wildhorn- mars; Jamaican Folk Suite; Latin Americana; P.S. I love you; Tiro- ler Landler; When the Saints go marching in; Mixed Pickles; Longstreet Dixie. Jeugdharmonie oproep voor nieuwe leden Evenals in voorgaande jaren be staat ook thans de gelegenheid voor jeugdige belangstellenden om zich op te geven als leer ling bij onze jeugdharmonie. Bij voldoende deelname kunnen wij dan in het komende najaar weer met een nieuwe begincur- sus starten. Aldus willen wij trachten ons huidige jeugdorkest dat thans ca. 30 leden telt uit te breiden. De opleiding van de leerlingen geschiedt onder auspiciën van de Rotterdamse Muziekschool door ervaren leerkrachten. Wij vestigen er de aandacht op dat er voor de leerlingen aan deze opleiding geen kosten ver bonden zijn. Een reden te meer dus om van de mogelijkheden die hier geboden worden te pro fiteren. In aanmerking komen jongens en meisjes in de leeftijd van 10 t/m 16 jaar van wie een van de huisgenoten bij ons bedrijf werkzaam is. Tevens wijzen wij er op dat ook de mogelijkheid bestaat toe te treden tot onze groep van leerling-tamboers. Deze groep wordt opgeleid door de instructeur van ons tamboer korps. Musiceren is een mooie en nut tige vrijetijdsbesteding en dat de jeugd hiervoor nog steeds belangstelling heeft, is reeds meerdere malen bewezen. Wij rekenen er op ook thans niet teleurgesteld te worden. Wij roepen alle belangstellen den op, zich aan te melden door onderstaand strookje inge vuld in te zenden aan ons secre tariaat W. Rissema, Albardastr. 3, Schiedam. Na inzending zult u dan spoedig iets van ons horen. Het bestuur. AFDELING ZWEMMEN Indien u het lidmaatschap van de zwemvereniging wilt beëindi gen, verzoeken wij u dit schrif telijk te doen en wel vóór 1 december 1971. Correspondentie te richten aan: M. J. J. Poort, Noordvestsingel 59, Schiedam; of: Afd. Financiën en Admi nistratie. Het bestuur. Geboortedatum: Straat en huisnummer: Woonplaats: --- Naam en voorletters van de huisgenoot die bij het bedrijf werk zaam is: Controlenummer: 20

Wilton Fijenoord Nieuws | 1971 | | pagina 22