Dankbetuigingen valt deze eer te beurt. De heer Roozendaal herdacht in augus tus zijn 40-jarig dienstverband, maar helaas was er enige ver traging ontstaan in de ontvangst van de voor hem bestemde onderscheiding. Van de 25-jarige jubilarissen zou ik speciaal willen vermelden de heer Tak, omdat hij op onze werf wel een heel speciaal be roep uitoefent. Elke morgen, zegt de heer Meeuwisse, kun je hem op pad zien gaan met zijn gieter en het is mij een raadsel hoe hij al zijn planten en bloemen uit elkaar weet te hou den. Onze goed verzorgde flora heeft ons bij de klanten ook een heel aparte reputatie bezorgd want meestal ziet men, naar men zegt, op een werf alleen maar roest en staal. Wat de heer Meeuwisse ook vermel denswaardig vindt is het feit, dat de heer Tak zich in al die 25 jaar geen enkele keer heeft verslapen. Nu ik het toch over bloemen en planten heb zou ik ook nog even de heer Hoileman willen noemen die zich vandaag zelf eens in de bloemetjes heeft mogen zetten. De heer Holleman is n.l. degene, die altijd de ver zorging van de zaal voor de jubilea op zich neemt. Het zou te ver voeren elke jubilaris apart in dit verhaal te vermelden. Ieders doopceel werd echter op passende wijze gelicht. De heer Wilton feliciteert de heer Tak Het viel mij op, dat sommige jubilarissen zich in de loop der jaren een bijnaam hebben ver worven; zo hoorde ik „hamertje tik" (de heer Krommenhoek) en „de man met de gouden hand jes" (de heer Valk). Hoe zij hieraan kwamen werd uitvoerig door de heer Meeuwisse uit de doeken gedaan. Als te doen gebruikelijk werden de festiviteiten besloten met koffie en gebak, een rokertje De gedecoreerden met hun echtge noten naar keuze, en op de achter grond een gezellig muziekje. Dat er weer vele collega's kwamen feliciteren en dat de stemming weer opperbest was, behoeft geen verder betoog. R.S. Hierbij dank ik chefs, bazen en collega's voor het medeleven betoond bij de ziekte en na het overlijden van mijn man. Deze dank geldt ook namens mijn kinderen. Mevr. Th. J. de la Ramelje- Gerritse Dankbetuigingen werden ont vangen in verband met 40-jarig jubileum H. A. Reiche 25-jarig jubileum J. Baas B. Beckerschmidt J. Beukers J. G. Boot G. Brouwer J. Goené J. F. Guise J. Holleman J. B. de Koning J. D. Lens W. D. A. Noordijk L. F. Scheuierman L. A. Tak M. A. v. d. Vaart

Wilton Fijenoord Nieuws | 1971 | | pagina 11