Vrolijke middag voor oud-werknemers Het accordeon-duo Jane en John Les Diaboliques smijtwerk. Met bovendien een uitermate uitgebalanceerd ge manoeuvreer met stoelen, stel lages en flessen. OefffMaar het lukte allemaal, al was het een hele toer. Ronny Tober bracht vakkundig zijn liedjes over het voetlicht. En dat waren er niet weinig. De KLEURRIJK Na het openingswoord van de heer Wilton volgde er een kleurrijk programma. Een pro gramma met voor elk wat wils: vrolijkheid, spanning en humor. Wat wil je nog meer? En dat alles boeiend en met vaart ge bracht. Dit schilderachtige ge heel werd aan elkaar geregen door conferencier Harry Touw, die zich afvroeg hoe die twee jongetjes aan elkaar geknoopt konden worden Jane John lieten met veel verve en zeer muzikaal hun vin gers over de respectieve accor- deontoetsen dansen. Gevolg? Een aantal voortreffelijke melo dieën en meeneuriën in de zaal. Wat hierna volgde was even eens geacheveerd. Les Diabo liques met een diabool-act, waartegen wij uit de grond van ons hart „u" zeggen. Robuuster waren de Crocksons. Acrobaten met knap gooi- en- Ook de ,,oude" klinkersploeg was aanwezig. V.l.n.r. de heren B. v. d. Berg, D. H. Vader, W. P. Hinten en B. v. Belle. ,,Hoe moet dat nu met uw was? Maandag is immers wasdag Met goed gespeelde verbazing sprak het lid der directie, de heer ir B. Wilton, er op 22 no vember zijn verwondering over uit, dat er zo veel bezoekers in De Doelen waren. Want dit jaar vond de gebruikelijke contact middag voor onze gepensio neerden op een maandag plaats. Er waren liefst 1500 a 1600 be langstellenden naar dit jaarlijk se gebeuren getogen. Ondanks de maandag en ondanks het bar en boze stormweer, dat ook voor nogal wat nattigheid had gezorgd. De oud-medewerkers voelden geen nattigheid. De heer Wilton evenmin. „Het gaat gelukkig goed met het bedrijf. De moder niseringen gaan voort. We heb ben tegenwoordig veel nieuwe machines en onder andere een nieuwe kraan, die onlangs bij onze grote helling is geplaatst. Ik kan niet zeggen, dat de men sen van tegenwoordig beter werken dan u vroeger deed. Maar toch is er veel veranderd. Vooral de te behandelen sche pen zijn veel groter geworden". 10

Wilton Fijenoord Nieuws | 1971 | | pagina 12