I Vereniging WF Het hoofdbestuur wenst alle leden prettige Kerstdagen en een gelukkig en voorspoedig Nieuwjaar. familie soms mee De klap op de vuurpijl van deze jaarlijkse Sinterklaas-happening op de Bedrijfsschool was het uit pakken van de surprise door de heer Immerzeel. Deze leraar was al eerder vanwege zijn con currerende baard op de korrel genomen. „Luchtvervuiling, daarom ziet ie zo grijs". De Sint wist het wel. „Een dubbele wit maker helpt niet meer". Het uitpakken was een climax. De heer Immerzeel moest van de warmte zelfs jasje en vest kwijt. Een dankbare prooi voor de niet zo heel stramme Sint om er mee rond te dansen. Dat alles op een aanzwellende ritmiek van de band en het han denklappend publiek, waarbij de Spaanse oude man de toon aan gaf. Daarmee werd het eeuwen oude kalme Sinterklaas-festijn omgeturnd tot een ludiek tam tam gebeuren. Oud en jong wer den opgezweept naar een geinig slot. Dankzij deze Sint Het pakjes uitpakken na zijn vertrek was leuk en boeiend, vanwege de creatieve surprises, maar die deden toch deze brave Spaanse borst op jaren niet ver geten Afd. Biljarten Een maal per jaar komt er een stukje als weerspiegeling van de activiteiten van onze vereni ging in het WF-nieuws. Om alles te noemen in kort bestek is on doenlijk. Daarom slechts enkele hoogtepunten uit het afgelopen jaar. Het zal u duidelijk zijn, dat onze vereniging springlevend is. Twee maal per week komen de leden bijeen ter beoefening van het spel op het groene laken. Zij houden dat zo jaren vol. Daarom: er moet beslist van dit spel bekoring uitgaan en ook charme. Immers, er stopt vrij wel nooit een lid van onze ver eniging met deze sport, die be halve mooi ook moeilijk is. Vanaf oktober tot mei is de „onderlinge competitie" de hoofdmoot. Er worden dan vaak zeer spannende wedstrijden ge speeld, zo ook dit jaar. De heer A. F. van den Berg werd daarbij clubkampioen, niet alleen op punten, doch tevens met verbe tering van zijn moyenne. In het prestatietoernooi liet de heer E. de Groot duidelijk zien, dat een hoog moyenne nog steeds hoger kan en een klein prijsje was de beloning. De wedstrijden, gespeeld in de „Bedrijfs Biljart Bond" bracht voor onze deelnemers een zeer fraaie derde plaats. In de tweekamp tegen B.V. „Schiebroek" waren onze leden goed op dreef. Dat bracht onze naam weer op de wisselbeker. De jaarlijks gehouden twee kamp met onze vissende vrien den is weer succesvol geweest, maar niet voor ons. Zo moesten wij onze gasten van de NDSM 21

Wilton Fijenoord Nieuws | 1971 | | pagina 23