eveneens een overwinning toe staan. U ziet, goede, minder goede en soms slechte resultaten wissel den elkaar in het afgelopen jaar af, maar toch beleefden wij, mede dank zij ons hoofdbestuur weer vele prettige uren aan deze mooie sport. Dat 1972 weer veel goeds zal brengen is onze hoop en hierbij wensen wij directie, hoofdbe stuur en zusterverenigingen een zeer voorspoedig Nieuwjaar. Het bestuur Afd. Bridge Zo rond de kerstdagen spreken we altijd over het achter ons liggende jaar, terwijl het beter zou zijn vooruit te zien. Maar deze keer was het toch een bij zonder jaar, want we vierden ons 5de lustrum en als je dan denkt aan de vele verenigingen die de strijd om het bestaan hebben moeten opgeven door gebrek aan belangstelling, geldt het toch als een bijzonderheid om de 25 jaar vol gemaakt te hebben met nog altijd een ge zonde geest en met vertrouwen aan de volgende 25 jaar te be ginnen. We hebben dit dan ook met een enorme, door en kele leden zelf georganiseerde, feestavond herdacht. Tevens doet het ons genoegen kennis te geven van het be noemd hebben tot ere-voorzitter van onze bridgeclub van de heer J. Aarnoudse. Als één der oprichters en vele jaren voor zitter heeft hij veel voor onze vereniging gedaan en doet dit nog steeds. Er bestaat nog de mogelijkheid voor goede bridgers om lid te worden van onze club, die elke woensdagavond in het clubge bouw haar speelavonden houdt. Tot slot wensen wij de directie, hoofdbestuur, zusterverenigin gen en alle overige lezers van dit orgaan prettige feestdagen en een voorspoedig 1971 toe. J. A. Steijl, secr. Afd. Filatelie Het afgelopen jaar heeft zich gekenmerkt door de grote rust, zowel in het ledenverloop als in het uitgiftebeleid van de diverse landen. Ons ledental bleef vrijwel con stant en de nieuwtjes werden niet overdreven. De rondzendin gen werden ook weer aardig geplunderd, waarbij echter wel moet worden aangemerkt, dat het hoofdzakelijk boekjes van elders betrof. De leden lieten op enkele uit zonderingen na verstek gaan bij het inzenden. Misschien mogen we hen nog eens op het hart drukken ook eens enkele boekjes in te zen den. De ruilavonden hebben bij het huidige bezoek eigenlijk geen reden van bestaan meer en we overwegen dan ook sterk deze het volgend seizoen maar te stoppen of 1 x per 2 maanden te houden. De schriftelijke vei lingen mochten zich in een redelijke belangstelling verheu gen en wij zullen dan ook in de toekomst weer enige van deze veilingen houden. Inzendingen hiervoor kunnen te allen tijde bij de secretaris wor den ingeleverd onder vermel ding van de te vragen prijs. Jammer was het dat we de af gelopen twee jaar 2 x van rond- zendleider moesten wisselen en we nu weer zonder zitten. Als noodoplossing neemt de secretaris deze functie maar weer waar. Wij willen daarom de rondzendleiders verzoeken de afgelopen zendingen vast voor te controleren en even tuele fouten met de betrokken personen op te lossen. Mogen we op hun medewerking reke nen? Tot slot willen wij allen, die de filatelie beoefenen en nog geen lid van onze vereniging zijn, aansporen ook lid te worden en eens met onze secretaris de heer A. v. d. Bosch, afdeling Personeelsdienst te komen pra ten. En mogen wij dan de directie, hoofdbestuur en besturen van alle andere verenigingen, als mede onze eigen leden en huis genoten prettige kerstdagen en een gelukkig 1972 toewensen? Het bestuur Gemengd koor W.F. Steeds sneller gaan de jaren voorbij, zo ook het verenigings jaar van ons koor. In februari begon ons koor met een concert voor de leden van de vakcentrales. Dit is een bij zonder geslaagde avond gewor den. In april zongen wij in het bejaardencentrum de Harg in Kethel. In juni hadden wij ons uitstapje weer, 's middags hebben wij in het verpleegtehuis de Hemelse- berg, gezongen en verder werd het een fijne dag waar onze leden ieder jaar weer van ge nieten. Het koor was uitgenodigd om in september in een dienst te zin gen in de Singelkerk te Schie dam; dit is een groot succes ge weest. Wij zijn kort daarop weer uitgenodigd in april 1972 weer in zo'n dienst te zingen, wat wij graag doen. Op 1 oktober hadden wij onze reünie in Breda. Ter afsluiting van dit jaar is ons koor uitgenodigd met Harpe Davids medewerking te verlenen aan de Kerstnachtdienst op 24 december in de Julianakerk te Schiedam; wij zijn met deze uit nodiging heel erg blij, en menen 22

Wilton Fijenoord Nieuws | 1971 | | pagina 24