dat met deze dienst dit jaar goed wordt besloten. Voor het vol gend jaar hebben wij al weer een druk programma. Wij begin nen dan in maart met een con cert met Schiedamse koren in de Magnalia Deikerk. Het ledental is dit jaar goed ge stegen. Steeds komen er nieuwe leden het repetitielokaal binnen stappen, maar wij kunnen er nog steeds meer bij gebruiken. Wij hebben er nu 70, maar hopen er binnenkort 100 te hebben, ledereen die graag wil zingen, kom naar ons repetitielokaal, Lange Haven 73, iedere donder dagavond 8 uur. Wij willen graag dit verslag be sluiten, met onze directie en hoofdbestuur, onze dirigent en leden prettige kerstdagen en een voorspoedig 1972 toe te wensen. Secr.: R. v. Sliedregt-Boxhoven Afd. Harmonie Bij het naderen van het jaar einde is een ieder gewoonte getrouw geneigd om een terug blik te werpen. Op stille ogen blikken gaan de gedachten te rug naar het voorbije jaar. Wat betekende 1971 voor de Har monie. In afwijking tot andere jaren was het voor onze vereniging betrekkelijk rustig. Een aantal jongeren ging over naar het grote orkest. Zij kregen een rus tige „inwerkperiode". Wij hopen, dat het komende jaar weer veel activiteiten zal brengen. In 1971 is het jeugdorkest goed uit de bus gekomen. Met diver se concerten maakten zij een goede indruk op de buiten wereld. Ook de tamboers zorg den in dat jaar voor goede resul taten. Een korte blik op de afge werkte agenda leert, dat in februari het jaarlijkse Winterconcert in de Stads gehoorzaal te Vlaardingen dat in maart de jaarvergadering werd belegd; dat in dezelfde maand mede werking werd verleend bij de vertoning van het WF-journaal in De Doelen; dat in april werd meegewerkt aan het Lentefeest voor de Schiedamse invaliden in de Sporthal Margriet; dat in dezelfde maand het jeugdorkest een geslaagd con cert verzorgde in de bejaarden tehuizen „Thurlede" en „Spa- land"; dat de traditie getrouw de K.W.- mars muzikaal werd opgeluis terd, zowel voor het Stadhuis als in de Plantage; dat het jeugdorkest de muziek bij de diploma-uitreiking Be- drijfsschool verzorgde; dat wederom de op reis ge weest zijnde Delfshavense inva liden door ons muzikaal werden ingehaald; dat als gevolg van hard werken onze drumband op het S.G.- concours in de afdeling uitmun tendheid een eerste prijs met lof van de jury haalde. Als sluitstuk kan vermeld wor den, dat de Harmonie het echt paar C. Keyzer een serenade bracht, toen de heer Keyzer zijn functie van voorzitter van het hoofdbestuur neerlegde. Het jaar 1971 is ten einde: het bracht zowel vreugde als ver driet in de persoonlijke sfeer. Maar wij danken de leden voor hun fijne medewerking, maar vooral ook de directie en het hoofdbestuur. Wij wensen de directie, het hoofdbestuur, de besturen als mede de leden van de zuster verenigingen, mede namens al onze leden een voorspoedig 1972. En dat doen wij ook als bestuur aan onze dirigenten en leden en de respectieve huis genoten. Het bestuur Afd. Klaverjassen Het seizoen 70-71, was voor onze vereniging 'n middelmatig seizoen. Toch wisten beide teams zich te handhaven in hun afdeling. In het nieuwe seizoen (waar wij alweer druk aan bezig zijn) ho pen wij op betere resultaten. Tot slot wil ik dan, namens ons bestuur en hun leden, onze di rectie, het hoofdbestuur en hun medewerkers, alle andere per soneelsverenigingen prettige feestdagen en 'n voorspoedig 1972 toewensen. Namens het bestuur, secr. H. M. Bernoster Afd. Tennis Alweer neigt een jaar ten einde en, zoals gebruikelijk in het kerstnummer van het WF- nieuws, voelen wij ons genoopt u iets mede te delen over het wel en wee van onze tennisver eniging in het al weer bijna ach ter ons liggende jaar 1971. Voorop kunnen wij stellen dat wij ook deze zomer begunstigd geworden zijn door buitenge woon goed weer en alle leden hebben dus de gelegenheid te over gehad om zich in onze ge liefde sport te bekwamen. Het begon allemaal op een ta melijk naargeestige dag in april, om precies te zijn op de derde april anno domini 1971, toen een overweldigend aantal nieuwe leden zich kwam mel den voor onze vereniging; het totaal aantal leden nam in één keer toe met bijna 50 en wij kunnen ons geen jaar herinne ren dat wij een dergelijke aan was konden noteren. Ondanks aanvankelijke moei lijkheden gelukte het ons toch hiervoor een trainster aan te 23

Wilton Fijenoord Nieuws | 1971 | | pagina 25