trekken en vele nieuwe leden hebben aan de training op vrij dagavond en zaterdagmorgen deelgenomen om zich op deze manier voor te bereiden op het toch niet zo gemakkelijke ten nisspel. In het vorige nummer van het WF-nieuws hebben wij hieraan een stukje gewijd, verlucht met een foto, waarop de meest suc cesrijken van onze nieuwe leden stonden afgebeeld. In de maand juni vond de ge bruikelijke wedstrijd op ons ter rein plaats tegen de SHELL, een gebeurtenis welke elk jaar plaats vindt en er wordt dan met zeer veel animo gestreden. Helaas zag de SHELL dit jaar geen kans meer om de return wedstrijd te organiseren en wij houden dit dus tegoed tot 1972. De bedrijfscompetitie waaraan wij vorig jaar hebben deelgeno men, is dit jaar niet gehouden en wij keerden terug tot de za terdagmiddagcompetitie van de KNLTB. Hieraan werd door een tweetal teams deelgenomen, doch helaas kon noch in de tweede noch in de derde klasse een kampioenschap worden be haald. Wij zijn er echter van overtuigd dat het volgend jaar betere resultaten te zien zal IIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIN Het bestuur van de vereniging voor bazen en onderbazen van Wilton-Fijenoord wenst allen, die aan het bedrijf zijn verbon den, een gelukkig en voorspoe dig Nieuwjaar. De redactie-commissie WF- Nieuws wenst alle lezers een prettig 1972 toe en hoopt op veel voorspoed voor iedereen. Illlllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllll geven, zodat kan worden ge promoveerd naar een hogere klasse. In september hielden wij het ge bruikelijke clubtoernooi, waarin met de bekende sportieve vin nigheid door dames zowel als door heren werd gestreden om bokalen, legpenningen en an dere prijzen, hetgeen zijn be kroning vond op zondagavond 19 september in het clubge bouw, alwaar door de voorzitter, de heer De Kruyf, de wissel bekers voor het enkelspel kon den worden uitgereikt aan mej. T. J. M. v. Troost (1e keer) en de heer H. König (3e keer, ech ter niet in successie, zodat de beker nog niet kon worden be houden), alsmede een aantal penningen en verdere prijzen aan de overige winnaars en winnaressen. Het geheel werd gevolgd door nog een gezellig samenzijn, waarbij opgedane ervaringen werden uitgewisseld en men nog eens kon terug zien op een geslaagd toernooi. Besloten werd half oktober met de gebruikelijke wedstrijden tegen de Schiedamse vereni ging Vice-Versa, welke wedstrij den ondanks het reeds tamelijk ver gevorderde seizoen even eens werden begunstigd door goed weer en waarbij de zon overvloedig van zijn belangstel ling blijk gaf. De jaarvergadering tenslotte op 18 december met aansluitende feestavond betekende het defi nitieve einde van het seizoen 1971, een seizoen waarop wij met veel voldoening kunnen terugblikken. Afsluitend wensen wij alle lezers en lezeressen sfeervolle, aangename en rustige feestda gen toe (denk aan uw lijn!) en voor 1972 veel geluk en voor spoed. Bestuur Tennisvereniging Wilton-Fijenoord Afd. Voetbal De tweede helft van de afgelo pen competitie is zeer slecht voor ons verlopen. Door enkele nederlagen kwamen wij met het eerste elftal op de laatste plaats terecht met vier punten afstand op de voorlaatste, namelijk Animo H. Maar met grote in spanning lukte het ons nog ge lijk te komen. De beslissings wedstrijd ging voor ons echter met 1-3 verloren. Dit betekende: degradatie. In de lagere klasse werden wij ingedeeld met vroegere tegen standers, zoals onder andere Sagu-Boys en Noorderkwartier. De start van het nieuwe seizoen was zeer belovend. De eerste wedstrijd was tegen een tegen stander, waaraan wij niet zulke beste herinneringen hebben: Sagu-Boys. Het ging echter bui tengewoon goed: 3-1 winst. Wij bleven in de „winning mood" en na zes wedstrijden stonden wij op de tweede plaats met één punt achterstand op de bovenste. Daarna ging het niet zo best. Talrijke blessures haalden het ritme uit de ploeg. Daarom stonden wij op 21 no vember jl. op de zesde plaats met zes punten voorsprong op nummer laatst. Een forse dui keling! Men diene zich hierbij te bedenken, dat er zes spelers - uitkomend voor het eerste team - op de lijst van geblesseerden staan. Het tweede elftal kan goed meekomen in zijn afdeling en bezet een goede plaats in de middenmoot met een voor sprong op de onderste van vijf punten. Het derde elftal kan zijn draai niet vinden. Hier spreekt de con ditie waarschijnlijk een woordje mee: de leeftijd van de jongste speler van het team is dertig jaar. Zij staan vier punten ach ter op nummer voorlaatst, maar 24

Wilton Fijenoord Nieuws | 1971 | | pagina 26