het elftal heeft twee wedstrijden minder gespeeld. In theorie staan zij dus gelijk. Alle kansen zijn nog niet verspeeld! Onze junioren spelen uitsteken de wedstrijden. En dat terwijl ons A- en C-elftal door te late indeling van de bond in zware afdelingen zijn ondergebracht. De pupillen komen ook aardig mee. Onze vereniging werd door een groot verlies getroffen; in het afgelopen seizoen overleed on ze voorzitter de heer D. Walthie. Voor hem was niets te veel of het nu de vereniging betrof dan wel één van de leden. Wij willen niemand tekort doen door op te merken, dat wij in hem een goede voorzitter hebben verlo ren. En dit los gezien van de bestaande familieband tussen hem en ondergetekende. Ons jubileum was het hoogte punt dit jaar met een druk be zochte receptie in gebouw Irene. Onder de bezoekers be vonden zich onder meer: de voorzitter van de RVB, afgevaar digden van het hoofdbestuur en er waren zelfs bestuurders van de NDSM naar Schiedam ge komen. En daarbij nog: afge vaardigden van de Schiedamse zusterverenigingen. Voor alle leden en donateurs was er ter viering een grote feestavond, tijdens welke drie jubilarissen werden gehuldigd. Dit waren: de heren Verhaeren, Van Beek en Schell, die 25 jaar lid van onze vereniging waren. Zij werden onderscheiden met de gouden speld van de vereni ging en de bijbehorende oor konde. Bovendien werd de heer Verhaeren wegens zijn verdien ste voor de vereniging benoemd tot erelid. Onze vereniging verzorgde dit jaar geen uitwisseling met de NDSM, aangezien in het kader van het 25-jarig jubileum van de Vereniging WF het hoofdbestuur een algehele uitwisseling met onze Amsterdamse collega's verzorgde. Tenslotte wensen wij de direc tie, het hoofdbestuur en alle leden en donateurs prettige kerstdagen en een voorspoedig 1972 toe. Namens het bestuur van de afd. Voetbal, W. P. Walthie (secretaris) Afd. W.A.C. Het ledental van de Wilton- Fijenoord Automobiel Club is het afgelopen jaar aanzienlijk gestegen: van 800 naar ruim 1450 leden. Het auto rijden wordt steeds duurder. Dientengevolge gaan er steeds meer mensen toe over hun auto zelf te repareren, door te smeren, olie te verversen enz. Toch zijn er nog vele werk nemers bij Wilton-Fijenoord, die er nog niet van doordrongen zijn, welke voordelen de W.A.C. wel allemaal biedt. Het gaat om: zeer goedkope benzine en olieën enz.; kortingen bij aan koop van auto-materialen: een voordelige auto-verzekering. Al 800 leden zijn bij deze verze kering aangesloten. Er is volop ruimte om uw auto te tactyleren, te spuiten en plaat- schade te repareren. Zij, die meer informatie over de W.A.C. willen verkrijgen, kunnen iedere avond terecht in het kantoor van de W.A.C. op het garage-terrein. Wij willen hier de commissaris sen voor hun belangeloze mede werking dankzeggen. Zij immers vullen uw auto door weer en wind met de door u verlangde brandstof. Maar wij danken alle overige medewerkers aan de W.A.C. evenzeer. Voor wij het jaar 1971 het oude jaar kunnen noemen, willen wij ook onze erkentelijkheid uit spreken voor de medewerking van de directie. Wij wensen haar en alle leden van het hoofdbestuur, medewerkers en leden prettige Kerstdagen en een voorspoedig 1972. Wij hopen, dat wij in het komen de jaar weer op de medewerking van alle commissarissen, als mede leden mogen rekenen. Het bestuur Afd. Zwemmen Nu de jaarwisseling nadert, wil len wij graag stilstaan bij de resultaten van onze verenigings activiteiten in 1971. Ook dit jaar heeft de zwem- instructie tot opleiding vooral van het A- en B-diploma en daarnaast het 1e-, 2e-, Se en 4e-zwem„vaardigheids"diplo- ma, de belangrijkste plaats in genomen. Het is echter verheugend te kunnen vermelden, dat óók de training ten behoeve van water polo en wedstrijdzwemmen een groeiende belangstelling ver toont, hetgeen - na een onder breking van jaren - resulteerde in clubwedstrijden op 26 okto ber, 9 en 23 november en de finales voor het kampioenschap 1971 op 7 december jl. Voor het jaar 1972 verstrekken wij een overzicht der mogelijk heden van onze vereniging: Samenvatting van de activitei ten: 1.0 Jeugd (vanaf 5 jaar) les- zwemmen voor opleiding tot: (W.F. clubzwemtijden) 1.1 Diploma A eerste diplo ma) op elke donderdag te 17.40 uur en zaterdag te 12.30 uur. 25

Wilton Fijenoord Nieuws | 1971 | | pagina 27