Dankbetuigingen 1.2 Diploma B tweede diplo ma) en 3e diploma op elke dinsdag te 17.40 uur. 1.3 Diploma 4, 5 en 6, alsmede wedstrijdtraining op elke dinsdag te 18.20 uur. 2.0 Zwemmen alleen voor da mes (vanaf 16 jaar): (algemene zwemtijden) 2.1 Vrij zwemmen op elke dins dag te 10.45 en donderdag te 19.00 uur. 2.2 Leszwemmen voor begin ners en opleiding voor 2e- en 3e-diploma op elke dins dag te 20.50 uur. 3. Gemengd vrij zwemmen (al gemene zwemtijden) op el ke dinsdag van 19.35 tot 20.50 uur, donderdag van 19.35 tot 20.50 uur en vrij dag van 19.35 tot 20.50 uur. 4. Gemengd zwemmen (vanaf 14 jaar) en eventueel les zwemmen op elke vrijdag te 17.40 uur (W.F. club- zwemtijd). 5. Waterpolo- en wedstrijd training op elke zaterdag te 11.45 uur (W.F. clubzwem- tijd). Algemene opmerking: Bovenstaande tijden zijn aan vangstijden; de duur van iedere zwemtijd is 40 minuten. Per 1 januari 1972 gewijzigde contributies De - gedurende de laatste jaren - voortdurend gestegen kosten zijn oorzaak van een beperkte contributieverhoging. De gewijzigde kosten (één zwemtijd per week) voor het (les)zwemmen, volgens boven genoemd rooster zijn: lidmaatschap van onze vereni ging, waarvoor de contributie voor W.F.-leden per periode 4 weken) „via salarisinhouding" 3,60; voor het tweede en elk volgend lid uit één gezin „via salaris inhouding" per periode ƒ2,40. Opmerking: Dit tarief geldt óók voor W.F.- leden voor de zwemtijden, die zij méér dan 1 zwemtijd per week zwemmen. Voor z.g. „buiten"-leden niet W.F.) bedraagt de contri butie per kalendermaand 4, over te maken op girorekening no. 2307548 ten name van: pen ningmeester Ver. Wilton-Fijen- oord, afd. zwemmen, p/a Olean derstraat 50, Maassluis. Opmerking: Bij de categorie „buiten-leden" géén reductie voor tweede en elk volgende lid uit één gezin of voor diegenen, die méér dan éénmaal per week zwemmen. Uitzondering Voor het zwemmen volgens punt 2.2, is naast het W.F.-lid- maatschap bovendien een les- kaart van het Sportfondsenbad- Schiedam nodig, waarvoor de (extra)kosten bedragen: leszwemmers beginners: 37,50 per half jaar; opleiding 2e- en 3e-diploma: 16,50 per half jaar. Algemeen Met betrekking tot het jeugd- leszwemmen (zie punt 1), stre ven wij ernaar de kwaliteit van de instructie zo goed mogelijk te doen zijn. Vele toeschouwers op het ter ras of op de tribune van het zwembad volgen de verrichtin gen van hun pupillen. Opmerking: Kosten „terras-kaartje" 0,45. Indien er vragen zijn of op- en/ of aanmerkingen over het les geven in het algemeen of met betrekking tot een bepaald kind in het bijzonder, richt u deze dan vooral (óók) aan het be stuur van de vereniging, zodat wij u de gewenste informaties kunnen verstrekken, c.q. wij in onderling overleg naar even tuele verbeteringen kunnen streven. Fliertoe correspondentie richten aan: Secretariaat afd. Zwemmen p/a Postkamer Hoofdkantoor Wil- ton-Fijenoord N.V., Schiedam. Oók voor het opgeven van nieuwe leden, alsmede het eventueel aanbieden van uw diensten, gelieve u gebruik te maken van dit adres. Mogen wij het jaar 1971 beëin- dgien en het nieuwe jaar 1972 tegemoet treden, onder het motto: Zwemmengoed voor uw gezondheid!!! en eindigen, u en de uwen, voor het nieuwe jaar gezondheid, ge luk en voorspoed toe te wensen. Het bestuur llllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllll Aan allen, die belangselling heb ben betoond bij het plotseling overlijden van mijn innig geliefde man, betuig ik mijn oprechte dank. Mevrouw T. Verhagen-Hollander 26 I

Wilton Fijenoord Nieuws | 1971 | | pagina 28