Personalia RIJN-SCHELDE-VEROLME nieuws van de partners Eerste Sea-Land schip De beide helften van het eerste in Rijn-Schelde-Verolme verband te bouwen containerschip voor Sea-Land Service (USA), waar voor er bij RSV drie gebouwd worden, zijn al enige tijd ge leden gekoppeld. De foto's geven een goede in druk van de lengte van het to tale schip, waarvan wij het voor- en de RDM het achterschip ver vaardigden. woud en Oterleek-Anna Paulow- na, in totaal circa 50 km. De eerst genoemde lijn dient voor 1 oktober 1972 opgeleverd te worden, de tweede 15 sep tember 1973. Eltrans is een combinatie waar in de volgende bedrijven deel nemen: voor funderingen: Viser en Smit's Aannemings Mij n.v. te Papendrecht. voor staalconstructies: De Vries Robbé en Co. n.v. te Gorinchem, F. Kloos en Zonen's Werkplaat sen n.v. te Kinderdijk, Nationale Staal- en Aluminium Industrie n.v. te de Steeg, voor de electrotechniek: Electron Breda, Electrotechni- sche Afdeling van de N.V. Ma chinefabriek 'Breda' voorheen Backer en Rueb te Breda. De genoemde bedrijven, firman ten van Eltrans, kunnen zo ge zamenlijk complete opdrachten op het gebied van de boven grondse hoogspanningslijnen- bouw uitvoeren. De firmanten van Eltrans zijn van oordeel, dat zij door bunde ling van hun ervaringen en capa citeiten de dienstverlening aan hun opdrachtgevers in aanmer kelijke mate kunnen versterken. Electron bouwt mee aan KV- lijnen Het Provinciaal Electriciteitsbe- drijf van Noord-Holland verleen de onlangs opdracht aan Eltrans v.o.f. (i.o.) voor de bouw van de 150 kv lijnen Oterleek-West- In verband met het bereiken van de pensioengerechtigde leeftijd is op onderstaande data eervol ontslag verleend aan: J. Bak Constructeur-groepsleider Tekenkamer 29-2-1972 Mevrouw C. E. Lauwers- Verwaayen Beambte, Afdeling Financiën en Administratie 2-3-1972 H. H. Drewes Sous-chef constructeurs Tekenkamer 31-3-1972 9

Wilton Fijenoord Nieuws | 1972 | | pagina 11