nemen tegen een uiterst geringe vergoeding. Ook gezinsleden zijn van harte welkom. Het ogenblik dat onze banen zullen worden geopend ligt al weer niet zo ver meer in het verschiet, zulks vanzelfsprekend afhankelijk van de weersom standigheden die - zoals U allen bekend - in ons land tot de grilligste ter wereld behoren. Hierdoor is het ons nooit mo gelijk de precieze datum van opening ver van te voren op te geven, maar in ieder geval gaan wij weer in de loop van de maand april aanstaande begin nen. Om U het lid worden te ver gemakkelijken, hebben wij op pag. 15 een strookje afgedrukt, dat U ingevuld kunt opsturen aan onze secretaresse, Mevr. C. v. Noordennen, afdeling corres pondentie, dokkantoor oost. Wij maken u er in dit verband nog op attent dat ook zij die nog nooit hebben getennist, lid kun nen worden, aangezien wij ook voor het komende seizoen een trainster hebben aangetrokken, die onze beginnelingen bij het zetten van de eerste wankele schreden op de tennisbanen naar behoren zal kunnen bege leiden. Ook de kosten voor het deel nemen aan deze training zullen binnen een aanvaardbaar mini mum worden gehouden, zodat ook dit geenszins een beletsel zal behoeven te zijn om hieraan deel te nemen. Onze accommodatie kan wed ijveren met die van menige vereniging in de omtrek, het geen de kenners ongetwijfeld kunnen beamen en wij raden U dan ook met klem aan om ge bruik te maken van deze ge legenheid tot het genieten van de frisse buitenlucht en het strekken van tors en ledematen. Aarzelt U dus niet U aan te melden, U zult er beslist geen spijt van hebben. U bent van harte welkom. Bestuur Tennisvereniging Wilton-Fijenoord (Foto W. Langen, Breda) Afd. Fotografie Er is dit jaar door ons nog niet in het W.F.-nieuws gepubliceerd. Daarom beginnen we met een kort overzicht. We zijn het jaar begonnen met een gezellige praatavond, waar bij tevens geoefend werd in re toucheren. Daarna, 20 januari, onze traditio nele halfjaarlijkse modelavond, waar drie dames onder de lamp en voor de camera druk bezig gehouden werden. Deze avond was weer zeer ge slaagd, mede dank zij de vak kundige leiding van de heer Frijns uit Amsterdam. Wij maakten foto's van verschil lende opstellingen. De 1e gaf een overzicht van de achter grond met de lampen, spotlights en reflectie-paraplu. De heer Frijns gaf de aanwijzin gen en verschillende leden joe gen de films door hun camera's. Voor deze opstelling hebben we twee complete sets, die met be hulp van het Hoofdbestuur zijn aangeschaft. Nogmaal onze hartelijke dank. De 2e is nu eens niet een kant en klaar portret geworden, maar zomaar een snapshot, dat toont hoe er nog geprutst moet wor den, alvorens het model voldoet aan de eisen van de diverse foto-enthousiasten. 3 februari was de heer Snoek onze gast. Hij besprak en toonde eigen zwart-wit foto's. Goede foto's, vlot commentaar, kortom een geslaagde avond. 2 maart hadden we bezoek van bevriende fotoclubs uit Breda, waarmee we sinds vorig jaar een geanimeerd kontakt onder houden. Ze brachten hun fotowerk mee, 16

Wilton Fijenoord Nieuws | 1972 | | pagina 18