Personalia Vereniging WF grondige inspectie wordt onder worpen. Hoewel het zwaartepunt van de controles komt te liggen bij de motorvoertuigen, verhoogde aandacht zal de politie ook be steden aan de bromfietsen, het geen alleszins verklaarbaar is als men weet, dat de technische staat van bromfietsen bepaald niet in stijgende lijn is. Bij deze categorie weggebruikers zal voornamelijk gelet worden op ondeugdelijke stuurinrichtingen en opgevoerde motoren. ADVIES BIJ AANKOOP TWEEDEHANDS AUTO'S Laat een tweedehands auto vóór de aankoop een ANWB-keuring ondergaan. Betaal geen handgeld en teken geen koopcontract en financie ringscontract voordat de keuring is verricht. Let erop dat een behoorlijke schriftelijke garantie wordt gege ven (voorbeeld van goede ga rantie is die van de BOVAG). Zorg voor een koopcontract dat volledig is ingevuld, dus met ver melding van automerk, type, kenteken, bouwjaar, kilometer stand en chassisnummer. Vraag het kentekenbewijs ter inzage want de daarop voorko mende gegevens kunnen nuttige informatie betekenen. Er zijn bedrijven die een over eenkomst met de ANWB hebben gesloten, waarbij zij zich ver plichten de hele voorraad aan particulieren te koop aangebo den auto's een ANWB-keuring te hebben laten ondergaan (het keuringsrapport ligt dan ter in zage van de koper) en ook een goede schriftelijke garantie te geven. Op het ogenblik zijn er in ons land ongeveer 30 van deze bedrijven, een aantal dat bezig is zich uit te breiden. In verband met het bereiken van de pensioengerechtigde leeftijd is op onderstaande data eervol ontslag verleend aan: P. C. Flach timmerman 24-3-1972 A. M. Loch civiele dienst 31-3-1972 A. J. Spits magazijnbediende 7-4-1972 L. J. Oostlander bankwerker 7-4-1972 C. Y. Kleingeld transporteur 10-4-1972 P. Goene magazijnbediende 25-4-1972 J. A. Arbman toetser/tuiger 5-5-1972 L. J. v. Hagen transporteur 5-5-1972 P. J. P. Branderburg schipper 5-5-1972 P. G. Steyl plaatwerker 5-5-1972 H. G. Manifarges ger.uitgever 12-5-1972 D. Zonneveld kraanrijder 12-5-1972 Afd. Tennis Op zaterdagmorgen 1 april '72 vond de feestelijke opening plaats van onze tennisbaan, die door de inspanningen van de heer Leewangh en zijn mannen, begunstigd door uitzonderlijk gunstige weersomstandigheden, ook dit jaar weer op tijd gereed kwam. 17

Wilton Fijenoord Nieuws | 1972 | | pagina 19