Vorming en Opleiding Mevrouw Wilton opende nieuw Vormingscentrum Brouwer, vond, dat de ontvangst bij WF het belang van de wed strijd onderstreepte. Hij oordeel de, dat de deelnemers zich veel inspanningen hadden getroost, maar was toch enigszins teleur gesteld over het geringe aantal inzendingen. „De ingezonden opstellen vallen echter op door hun goede kwaliteit. En omdat zij uit verscheidende bedrijven komen, geven zij toch een door snee kijk op het Nederlandse industriële leven. Wij beraden ons erover of wij wellicht op de èèn of andere manier conclusies uit het totaal aantal inzendingen kunnen trekken." Uitvoerig zette hij vervolgens de werkwijze van de jury uiteen. „Deze heeft 350 uren aan de beoordeling van de opstellen besteed, dat is echt wel meer dan de deelnemers het aan tijd heeft gekost". Dit grapje relativeerde hij echter meteen weer. Uitreiken Hierna werden de zes eervolle vermeldingen (van 50,en daarna de zes (geld-)prijzen uit gereikt. Iedere prijswinnaar kreeg een opwekkend woord van een jury-lid mee, dat van het zelfde bedrijf afkomstig was of zich met het betreffende opstel het meest verbonden voelde. Voor ons bedrijf sprak de heer Roozendaal de heer Wolfs toe en de heer Valk de heer Van Vel- zen. Ir Brouwer reikte als klap op de vuurpijl de eerste prijs uit aan de heer Van der Velden. Later aan de lunch zou hij hem nog een door de Unilever beschikbaar gesteld gouden horloge ter hand stellen: eveneens een jaarlijks terugkerende gebeurtenis, 's Middags kregen de gasten een programma voorgeschoteld ten einde hun een idee te geven hoe een scheepswerf reilt en zeilt. Scheepsklok geeft glazen aan Eervolle vermelding voor de heer Wolfs Derde prijs voor de heer Van Velzen Mevrouw G. M. Wilton-Key open de op 8 juni jl. in Hilvarenbeek het nieuwe vormingscentrum van de Bedrijfsschool. Dat deed zij door het wegtrekken van een rood/witte vlag, waarachter het bord schuil ging met het op schrift: Vormingscentrum Be drijfsschool Wilton-Fijenoord. Het naambord is aan het nieuwe houten gebouw gespijkerd. Een en ander gebeurde in een zoel geurend, welriekend den nenbos, zeer landelijk gesitueerd onder de „rook" van de ge meente Hilvarenbeek, met het bestuur waarvan wij goede be trekkingen onderhouden. Voor het plegen van haar charmante daad werd Mevrouw Wilton be loond met een fraai bouquet bloemen: een passend gebaar in dit van landschappelijk schoon overlopend decor. Het was Gerrie Verhoeks (2de jaars- 18

Wilton Fijenoord Nieuws | 1972 | | pagina 20