E TONGUE NO Mevrouw Wilton trekt de vlag weg te gast in het kamp van de Rot terdamse Havenvakschool in Amerongen. Later gingen wij zelfstandig naar Hilvarenbeek. We moesten eclipseren, ver dwijnen. De genoemde school wilde dit werk voor zichzelf gaan uitbreiden." Hij ging in op de diepere bete kenis van het centrum voor onze Bedrijfsschoolleerlingen, die hier in groepen van ca. 20 man een week in kleine shelters komen overnachten ter wille van een fysieke uitdaging. Sport ,,Hier worden aan de jongens lichamelijke eisen gesteld: een uitdaging door middel van sport, wandelen, nachtelijke droppings enzovoort. Dat gebeurt allemaal leerling booglassen), die dit pro gramma-onderdeel voor zijn re kening mocht nemen. Welkom Eerder had de heer W. G. E. Valk de gasten welkom geheten. Daar waren onder meer: de heer Wil ton, burgemeester Meuwese van Hilvarenbeek, enige wethouders, de gemeentesecretaris, functio narissen van WF en de bouwers. De laatsten hadden in samen werking met ons bouwbedrijf het gebouw opgetrokken. De opening was min of meer noodgedwongen. Het kamp moest „verkassen", omdat de grondeigenaren van het vroegere centrum - eveneens in deze Bra bantse gemeente - een caravan camping gaan exploiteren. Een en ander betekende dus een bit tere noodzaak. „Maar we zijn al een keer verhuisd". Een goed gemutste heer Valk stapte mak kelijk over de hindernis heen in zijn beschrijving van het verre verleden, dat eigenlijk het prille begin van onze vormingsactivi teiten was. „We waren toen altijd De heer Van Manen in gesprek, rechts mevrouw Wilton 19

Wilton Fijenoord Nieuws | 1972 | | pagina 21