Examens 1972 19 72 De junimaand is bij uitstek de examenmaand. De maand, waar in de ene helft van ons land de andere helft een pakket van moeilijke opgaven in de maag splitst en alleen gelukkig wordt met de enig juiste antwoorden op al die vragen. Zo is het in Nederland, zo is het ook in ons bedrijf. Om u een voorproefje te geven behorende resultaten laten wij u op bijgaande foto's al een rij enthousiaste jongelui zien, die hebben deelgenomen aan de examens van de Stichting Beme- tel. Helaas zult u daarbij de foto met de jonge scheepsbeschie- ters missen, maar die zullen wij publiceren samen met de uitsla gen van genoemde examens, met de uitslagen van de examens van de examens en de daarbij Technisch Engels en Duits, de cursus Electronisch schakelen en de cursus Algemene Inrich ting Machinekamer. Wat voor de ene kandidaat het einde van zijn cursus inhoudt, kan voor anderen het begin van een cursus, opleiding of wat dan ook betekenen. Jonge mensen die een goede vakopleiding wensen om straks in het bedrijfsgebeuren op con currerende wijze te kunnen deel nemen, kunnen zich op de Be- drijfsschool aanmelden. Pro beert u dit dan tijdig te doen, dit voorkomt teleurstelling, want de eerste zeventig jongelui zijn al Bij de foto's boven: de heer Roos met zijn booglassers midden: de leerling-scheepsmetaal- bewerkers met hun leraar, de heer Van Bokkum onder: de leerling-draaiers en -kotteraars met hun instructeur de heer Van der Water "■MH OS AIO 21

Wilton Fijenoord Nieuws | 1972 | | pagina 23