Geslaagd aangenomen. Maar uw plaats of de plaats voor uw zoon kan nog open zijn. Voor andere hierboven vermel de cursussen gaan wij u in het augustusnummer van dit blad uitvoerig voorlichten. Als de junimaand de examen- maand zou zijn, dan is de maand juli ongetwijfeld de vakantie maand. De afdeling Vorming en Opleiding wenst u, zeker na uw studie, een heel fijne en veilige vakantie toe. Aparte vermelding verdienen de twee onderstaande heren, oud- Bedrijfschoolleerlingen, die de volgende diploma's behaald heb ben: De heer B. Damme, heeft met succes het P.N.B.A.-diploma ver worven van Scheepstekenaar en de heer G. Kramer is geslaagd voor het monteursdiploma van de Stichting Opleiding Centrale Verwarmingsbedrijf. Twee medewerkers van de af deling Vorming en Opleiding mochten deze week hun diploma „Leraar Werktuigbouw" (voor heen bekend als de N.O.-akte N IV) in ontvangst nemen. Voor beide heren is nu voorlopig een einde gekomen aan een 6- jarige periode van stug stude ren. En het resultaat mag er zijn! Het betreft de heer C. G. van den Anker en de heer F. Goené. Proficiat heren! Valk Bij de foto's boven: de heren Torenvliet en Van der Tuin met de leerling- pijpenbewerkers midden: de leerling-machine bankwerkers onder het motto „na het examen is het goed rusten" met het instructieteam de heren Van der Hucht (voor) en Meyer onder: de leerling-plaatconstructie- werkers met het instructieteam, links de heer Kooiman en rechts de heer Hoek 22

Wilton Fijenoord Nieuws | 1972 | | pagina 24