Vereniging WF Voetbalwedstrijd Assistent-bedrijfsleiders tegen Bazen: 0-2 Afd. Fotografie Maandag 5 juni j.l. is onze mo biele expositievitrine in de kan tine-hoofdkantoor in gebruik ge nomen. De bedoeling van de expositie is onze club onder de werknemers van Wilton-Fijenoord meer be kendheid te geven en tevens ge regeld iets te laten zien van het geen onze leden met de camera presteren. Wij zijn op dit idee gekomen naar aanleiding van de vraag die ons vaak van verschil lende zijden bereikte: „Wanneer houden jullie eens een foto-ex positie"? Wij hebben dit met elkaar uitge breid besproken en kwamen tot de conclusie, dat het houden van zo'n expositie, bijvoorbeeld één maal per jaar, een minder aan trekkelijke zaak is. De meest voor de hand liggende zaal hiervoor is het clubgebouw. Hoewel dit zaaltje ideaal is, is de ligging ervan het tegenoverge stelde. Niet veel mensen zullen de moeite nemen er naar toe te komen en het percentage werk nemers, dat we zouden berei ken, zou vrij klein zijn. Expo seren in een zaaltje ergens in de stad, is financieel weer een moeilijke zaak en zelfs dan be reiken we nog maar die mensen, die daar in de buurt wonen. We kunnen echter wel stellen, dat zo'n 90% van de mensen de kan tines op de werf bezoeken en als wij daar dus onze vitrines plaat sen, bereiken we haast alle Wil- ton-Fijenoorders zonder dat zij zelf hiervoor extra moeite behoe ven te doen. De bedoeling is als volgt: In de vitrine plaatsen we, afhan kelijk van het formaat, zo'n 10-15 foto's van onze leden, leder lid wordt in principe de mogelijkheid geboden hieraan mee te doen, mits zijn foto's een redelijk peil hebben. Dit laatste is nodig, om de propaganda, die er van deze mini-expositie uitgaat, positief te houden. Het aldus van foto's en eventuele teksten voorziene ge heel begint dan zijn rondreis langs de verschillende kantines en wel op 9 plaatsen. Overal blijft de expositie dan een week staan, zodat men deze om de twee maanden op een bepaalde plaats kan verwachten. Wij dachten, dat we zo wel de gun stigste manier gevonden hadden om onze vereniging onder de aandacht van de mensen te brengen en vooral te houden. U ziet hierbij een foto van de vitrine, die u binnenkort in uw kantine kunt verwachten of die u misschien bij het verschijnen van dit nummer al gezien heeft. U vindt in de vitrine een lijstje met namen van de bestuursleden en verder een programma van onze activiteiten. We nodigen alle geïnteresseerden uit om ook eens op een clubavond te komen kijken. Gaarne delen we namens alle leden van de fotoclub, nog even een paar bedankjes uit. Aan de heer Hersbach, penning meester, die het ontwerp en de bijkomende rompslomp op zich heeft genomen. Aan de heer Van 23

Wilton Fijenoord Nieuws | 1972 | | pagina 25