WILTON-F IJ EN OORD NIEUWS Verschijnt maandelijks Personeelsorgaan van de Dok- en Werf-Maatschappij Wilton-Fijenoord N.V. Lid van de RIJN-SCHELDE-VEROLME Groep INHOUD: 1 Chinese handelsdelegatie bezocht Wilton-Fijenoord 2 Nieu we ambulance voor Medische Dienst 3 Afkoopregeling rentekaarten 4 Jubileumviering 5 Jubilarissen van de maand 8 Officiële mededelin gen Dankbetuigingen Ziek tijdens vakantie 9 Uit de oude doos (75): De schepen, die Wilton" bouwde (bouwnummers 151 t/m 170) 13 Electrische stroom per „Container" 14 Schilderwerkje oud-werknemer 15 Punt één Veiligheid! „persoonlijke beschutting" Willy Wilton-Fonds Het leefmilieu in Nederland 16 Periodiek verslag commissie afvalwater Wilton-Fijenoord 17 Drie WF-ers vielen in de prijzen; L. G. v.d. Velden is Baas boven Baas 18 Vorming en Opleiding: Mevrouw Wilton opende nieuw Vormingscentrum 20 Personalia 21 Examens 1972 22 Geslaagd 23 Vereniging WF: Afdeling Fotografie 24 In Memoriam Pagina 3 omslag Advertentie Bedrijfsschool. Redactie-commissie: ir O. J. van der Vorm, voorzitter; B. Blommers; A. van Dijk; A. Heiwig; drs R. A. Kollewijn; S. J. Loos; J. Noordewier; P. Ooms; M. C. Oranje; jhr. ir R. F. P. Röell; M. van Vliet. C. Keyzer (eindredacteur) Medewerkers: F. W. Dingjan; W. G. Kienhuis; A. A. Potuyt; W. G. E. Valk. Het overnemen van artikelen, foto's of gegevens uit dit personeels orgaan is niet toegestaan, tenzij met duidelijke bronvermelding. Voor het overnemen van foto's is tevens de toestemming van de redactie vereist. Het gecombineerde juli-augustus-nummer van het Wilton- Fijenoord Nieuws zal in augustus verschijnen Kopij volgend nummer: de kopij voor het juli/augustusnummer dient vóór 10 augustus in het bezit van de eindredacteur te zijn. Voorplaat: Één onzer fotografen schoot dit zomerse plaatje, waarnaar vooral onze buitenlandse lezers verlekkerd zullen kijken.

Wilton Fijenoord Nieuws | 1972 | | pagina 2