Nieuwe ambulance voor Medische Dienst contacten zich in ons aller voor deel zullen ontwikkelen". Dank Delegatieleider Wang Wen-Lin, dankte voor de medewerking en gastvrijheid. „Ik ben er van over tuigd, dat uw know-how ons ten nutte kan komen. Men heeft hier geavanceerde technieken ont- wikkeld, maar ook de bedrijfs voering en -planning zijn goed. Daarnaast hebben uw outillage en fabrieken grote indruk op ons gemaakt." te Delft ontworpen veringssy steem voor brancards. En dat nieuwe systeem is van zeer veel belang. Er is nu een zwaar wegend pro bleem uit de wereld geholpen, waardoor de keuze bij de ver vanging van de verouderde am bulance werd vergemakkelijkt. Uitgegaan kan worden van twee typen: één op basis van een per sonen- en één op basis van een bestelwagen. Voor de eerste mogelijkheid pleit de goed vering; er tegen: het ruimtegebrek met name voor bij voorbeeld de apparatuur e.d., als ook voor de behandelende arts of verpleger. Bij de tweede mogelijkheid ligt een en ander net omgekeerd: veel meer ruimte, doch een slechte vering. De oplossing van de TH komt daardoor tegemoet aan de wen sen van vele G.G.D.'s en Be drijfsgeneeskundige Diensten. Ook ons bedrijf is hiermee ge holpen, want er moeten tenslotte vervoerd worden: een brancard, een reserve brancard, nog één van aluminimum (lichter en smal- Hij had hiervan een beeld ge kregen door een excursie over de werf en een vertoonde film, weergevend de diversiteit van technieken op het gebied van zowel land- als zee-activiteiten van de RSV-Groep. Behalve functionarissen van WF waren ook collega's van de Koninklijke Maatschappij „de Schelde" uit Vlissingen en Mo- torenfabriek Thomassen uit De Steeg (leden RSV-Groep) aan wezig. De Vlissingse werf onder handelt met China over de bouw van vrachtschepen, terwijl dat land geïnteresseerd is in o.a. gasturbine gedreven compres soren van Thomassen. De nieuwe ambulance De Bedrijfsgeneeskundige Dienst heeft kortelings de be schikking gekregen over een fraaie en tevens zeer doelmatige ambulance. Deze voldoet aan alle moderne eisen van zieken- vervoer. Het is een type op basis van be stelwagen met een geheel nieuw door de Technische Hogeschool verwelkomt Wang Wen delegatieleider -Lin 2

Wilton Fijenoord Nieuws | 1972 | | pagina 4