Jubilarissen van de maand M eigenschappen waarmee zij tot de groei en bloei van Wilton- Fijenoord hebben bijgedragen. En dit gebeurde niet alleen in woorden, maar ook via de en veloppe met inhoud en het gou den WF-speldje dat als beloning voor de geleverde prestatie op de revers werd gespeld. Voor de heer Teschmacher bleek dit nog een onwennige bezigheid - het was de eerste keer dat hij de jubilarissen toesprak - doch de heer Tol, als altijd onopvallend op de achtergrond aanwezig, hield er oog op dat niemand met lege handen naar zijn plaats terugkeerde. Van alle feestvierenden wil ik speciaal even noemen de heer Saarloos, ons aller Cees, die als loper op de Postkamer van het Floofdkantoor van iedereen een goede bekende is geworden. Ook van de heer Teschmacher, met wie hij op de vroege maan dagmorgen het voetbal-lief en leed van hun beider club Feyen- oord pleegt te bespreken. Wat zijn werk betreft, men kan Cees altijd met een opgewekt gezicht en vriendelijke groet voor ieder een door de gangen zien gaan De heer Saarloos ontvangt het WF-insigne van de heer Teschmacher met zijn onafscheidelijke post, waarmee hij de nodige commu nicatie tussen de afdelingen in stand helpt houden. Mede namens zijn aanwezige collega's de heren Meeuwisse en Wilton (de heer Van der Vorm was in het buitenland) dankte de heer Teschmacher aan het slot nog eens van harte voor alles wat de jubilarissen voor het bedrijf hebben gedaan, waarbij ook de echtgenoten niet werden vergeten. Met het gebruikelijke kopje kof fie met gebak begon men daarop aan de feestelijke voortzetting van de dag. R.s. A. G. Bodde El. lasser - Rep. 25 jaar A. J. Rademakers A. J. v.d. Berg Bs. Afd. Schilders-Stellingm. Rep. Kapitein-onderbs. Rep. 40 jaar 25 jaar 5

Wilton Fijenoord Nieuws | 1972 | | pagina 7