matiek en Hydrauliek - A, met de uitreiking van de diploma's en het uitspreken van gelukwensen aan de trotse bezitters. Vier van de cursisten volbrachten deze studie na eerst drie achtereen volgende jaren de cursus Alge mene Inrichting Machinekamer te hebben gevolgd. Andere deelnemers kwamen van diverse productiebedrijven op de werf. De cursus, die gegeven is door de Stichting Bijzondere Cursussen te Alblasserdam, is, zo zei de heer Bakker, met veel animo en doorzetting gevolgd. De volgende heren ontvingen het diploma: Lens N. Bankwerkers Rep. MF I. Schouten A. Bankwerkers Rep. MF I. Govers G. Bankwerkers Rep. MF I. Keizer A. A. Bankwerkers Rep. MF I. Her J. C. Bankwerkers Rep. MF I. Vliet J. W. v.d. Calculatie Reparatie Korpershoek I. S. Brandstofafdeling Haaien L. van Taakbureau Reparatie Brugmans A. Fitters Reparatie Andriesse J. Fitters Reparatie Zandbergen P. T. Reparatie C.D. Tobé M. Technische Dienst Boeree J. B. Technische Dienst Cursussen Technisch Duits en Technisch Engels De Bedrijfsschool-kantine vorm de de achtergrond voor de cer tificaten-uitreiking aan de deel nemers van de cursussen Tech nisch Duits en Technisch En gels. De Chef van de Afdeling Vor ming en Opleiding complimen teerde de cursisten vooral met hun uithoudingsvermogen om Felicitaties van de heer Valk elke week één uur les te gaan volgen. Het blijkt namelijk, dat vooral de talen-cursussen lijden aan een aanzienlijk verloop, vooral na de maand januari. Dit is erg jammer, zowel voor de be trokken cursisten als voor de docenten. De docenten de heren A. W. C. van Rijswijk (Duits) en C. G. Bouman (Engels) hebben met veel enthousiasme hun taak ver richt. In bioscoopkringen heet dat dan, dat ze wel geprolon geerd zullen worden. Na de uit reiking werden nog waardevolle adviezen over de Duitse en de Engelse taal verstrekt, maar die adviezen waren meer op de vakantie dan op de techniek ge richt. Het Certificaat Technisch Duits voor Beginners uitgereikt aan de heren: Etman A. J. Productie voorbereiding MF II. Horst G. P. v.d. Productie voorbereiding MF II. Jansen C. H. C. Productie voorbereiding MF II. Jansen A. W. B. Productie voorbereiding MF II. Peeters J. H. Productie voorbereiding MF II. Jagt P. Tekenkamer Nieuwbouw Oosterom A. Tekenkamer Scheepsbouw Brouwer D.J. Bouwafdeling Bedrijfsdienst Het Certificaat Technisch Duits voor Gevorderden werd uitge reikt aan de heren: Bosch P. J. v.d. Tekenkamer Alg. Wtb. Schilten A. Productie voorbereiding MF II. Bijloo J. Reparatie MF I. Overbeek G. F. Afdeling Normalisatie T.W.A. en mejuffrouw: Delft G. J. C. M. van Secretariaat Het Certificaat Technisch Engels voor Beginners werd uitgereikt aan de heren: Kruithof A. Ketelmakers Reparatie Kooring A. Bankwerkers Reparatie Jagt P. Tekenkamer Nieuwbouw Gommel A. P. Montage Scheepsbouw Droge J. P. Brandstofafdeling Etman F. H. MF I Reparatie Mulders J. MF I Reparatie Schruyer D. J. MF I Reparatie Kerkhof J. MF I Reparatie 21

Wilton Fijenoord Nieuws | 1972 | | pagina 23