Jubileum A. Kraayeveld Op zaterdag 9 september jl. heeft onze drumband weer deel genomen aan het 14de Drum bandconcours „Schiedam", ge organiseerd door de Schie- damse gemeenschap, sectie muziek. Dat onze leden het zich niet ge makkelijk hebben gemaakt, blijkt uit het feit dat zij uitkwamen in de afd. uitmuntendheid. Ook de keuze van de te spelen werken was een grote opgaaf. Een vol ledige inzet van alle leden was en werd door de instructeur de heer H. Meijer geëist. Alleen door deze inzet kon op een goed resultaat gehoopt worden. Daar ook voor de taptoe in Slie- drecht gewerkt moest worden, werd de opgave voor het con cours nog zwaarder. Op de negende september wa ren dan ook de zenuwen tot het uiterste gespannen. Hoe zou de beoordeling van de jury zijn. Na het optreden moest er nog ge ruime tijd gewacht worden, want de concurrentie was zwaar in deze afdeling. Eindelijk kwam het verlossende moment. De speaker maakte bekend, dat het tamboerkorps Harmonie Wilton- Fijenoord met 143 punten een eerste prijs was toegekend. Hoe groot de vreugde was kunt u zich wel indenken, maar deze vreugde steeg ten top toen werd medegedeeld, dat men in het bezit was gekomen van de wis selbeker door het behalen van het hoogste aantal punten. Voorwaar een succes waar de hele harmonie trots op kan zijn en het ook is. Onze instructeur en zijn mensen hebben het weer waar gemaakt. De harmonie Wilton-Fijenoord kan wat haar drumband aangaat weer met trots genoemd worden. Een ge lukwens aan allen die zich hier voor tot het uiterste hebben ingespannen is hier zeker op zijn plaats. Ook voor de heer H. Meijer, de instructeur die wederom bewezen heeft een be kwaam leider te zijn. Aan alle lezers van dit stuk die kinderen hebben in de leeftijd van 10 tot 16 jaar en interesse hebben, bestaat de gelegenheid om zich als leerling bij ons aan te melden. Dit geldt zowel voor het korps als voor de drumband. U kunt hiervoor contact opnemen met onze bestuursleden. Ook kunt u het schriftelijk doen met ons secretariaat; het adres is: W. Rissema, Albardastraat 3, Schiedam, telefoon 706744. Wij wachten op uw reactie. Op 8 september 1972 was de heer A. Kraayeveld 25 jaar ver bonden aan de Vereniging Wil ton-Fijenoord afdeling zwem men. Een periode waarin hij een belangrijke bijdrage aan de ac tiviteiten van het bestuur leverde en tegelijkertijd actief was in het zwembad bij de zweminstructie. Dit jubileum werd gevierd op donderdag 7 september jl. door een in het clubgebouw op onze werf gehouden receptie. Onder de vele belangstellenden bevonden zich de familieleden van de heer Kraayeveld en ver der o.a. de heer B. Wilton, de heer C. H. Ruseier (als represen tant van het Hoofdbestuur) en verschillende personen „van het eerste uur" van onze zwemver eniging. De huidige voorzitter, de heer J. Hoogvorst, memoreerde in zijn toespraak, dat de heer Kraaye veld in moeilijke perioden in het bestaan van de vereniging heeft gefungeerd als een belangrijk „drijfmiddel" om de vereniging overeind te houden. Als zodanig heeft en niet al leen in jaren - de heer Kraaye veld een uitzonderlijke staat van dienst. De toespraak werd beëindigd met de overhandiging van het geschenk, nogmaals een woord van dank en een wens met be trekking tot de toekomst. Het clubgebouw was o.a. met vele bloemstukken, cadeaus en panelen met vergrotingen van foto's (gecostumeerde afzwem feesten en diploma-uitreikingen) uit het verleden, bijzonder fees telijk en sfeervol. Omdat verschillende personen van „vroeger" de receptie be zochten, kenmerkte zich deze bijeenkomst duidelijk als een reünie, waar vele ervaringen en herinneringen van destijds wer den opgehaald en dat in bijzon der informele sfeer. De organisatoren van deze re ceptie spreken hierbij hun dank uit aan allen, die hebben bijge dragen tot het welslagen van dit feest. De jubilaris verzocht ons zijn dank tot uiting te brengen aan directie, hoofdbestuur, chef en collega's, bestuursleden en medewerkers van vroeger en nu, voor ondervonden belang stelling en ontvangen cadeaus en/of correspondentie. Het Bestuur 28

Wilton Fijenoord Nieuws | 1972 | | pagina 30